Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 70

Thread: Днес на Жабура Събев и Дригата оакаха алфите!

  1. #16
    Младши алфист dobo-is's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Мързелград
    Posts
    15

    Default

    До колкото си спомням,ти Бобо се приближи до дригата и го попита дали 33ката е негова а той посочи спринта и ти му каза"а ти ли си дригата"(или нещо от този сорт)ракувахте се и се дръпна на страни(или поне това видях аз)Ако нещо съм в грешка да ме извиняваш.

  2. #17

    Default

    Бе тва ся не е най-важното, квото било било, "маняците" може и да са пичове ама да слязат на земята, другото е ок. Просто това, което са писали нема как да бъде оправдано

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #18
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by gorskia
    До колкото си спомням,ти Бобо се приближи до дригата и го попита дали 33ката е негова а той посочи спринта и ти му каза"а ти ли си дригата"(или нещо от този сорт)ракувахте се и се дръпна на страни(или поне това видях аз)Ако нещо съм в грешка да ме извиняваш.
    Ами да запознах се с него и се дръпнах ти кво искаш да му нося кафе ли
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  4. #19
    Младши алфист dobo-is's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Мързелград
    Posts
    15

    Default

    О.К Нео прав си.Тва че карам бмв не означава че не харесвам алфа ромео-напротив също уважавам и хората които карат такива така че следващия път се надявам да се запознаем офицялно.

  5. #20
    Младши алфист dobo-is's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Мързелград
    Posts
    15

    Default

    Бобо много си хаплив с клавиатурата ама очи в очи май не е точно така.И хайде лека нощ.

  6. #21
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by gorskia
    Бобо много си хаплив с клавиатурата ама очи в очи май не е точно така.И хайде лека нощ.
    Ами що не дойде да те видя очи в очи да видиш дали съм хаплив Ясни сте ми досега бехме ние задклавиатурни рацери - сега станахме и задклавиатурни нинджи Само дето се видя кой зад клавиатурата е много силен аре лека нощ няма да имам удоволствието повече да ви пиша разбрах ви що за стока сте И избягвайте да ме споменавате в задклавиатурните си мечти говорете си без да ме намесвате
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  7. #22
    Младши алфист dobo-is's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Мързелград
    Posts
    15

    Default

    Аз те видях доста добре и те прецених а сега пак доказваш това което написах по горе

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by gorskia
    Аз те видях доста добре и те прецених а сега пак доказваш това което написах по горе
    стига с глупостите...

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  9. #24
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by gorskia
    Аз те видях доста добре и те прецених а сега пак доказваш това което написах по горе
    А ти кой си че да ме предценяваш наеш колко ми дреме кво си предценил
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  10. #25
    Запален алфист xidra's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София ; Надежда 5 ; Люлин 7
    Age
    33
    Posts
    105

    Default

    Quote Originally Posted by gorskia
    Аз те видях доста добре и те прецених а сега пак доказваш това което написах по горе
    Само не на Бат Бобо че ако праиш нещо на него правиш и на мен , нищо че съм на 16 Не пуша , не пия ама мноо се бия !
    Fiat Cinquecento 1.1 Sporting - Нервозната табуретка, жилояд! Ex.
    Fiat Punto 1.6 cabrio - ex.
    Fiat Bravo 1.8 GT - now

  11. #26
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Я му викнете една бира на това момче!
    Баси веселата тема
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  12. #27
    Болен алфист 1912's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ПЛОВДИВ
    Posts
    1,039

    Default

    как ме е яд че нито една алфа не се пусна на божура
    alfa 164 t.s ex
    tipo 2,0 16v turbo ex
    opel astra amnesia ex
    megane 2 ex
    alfa 159 jtd ех
    audi A6/S TQ 330+
    audi a4 b5 1,8 TQ 500++
    alfa romeo 147 1,9jtdm 16v cadamuro design

  13. #28

    Default

    пусна се...ама нямаше кой да я види! веднага след края на състезанията в неделя аз лично се пуках няколко пъти! обаче друг не видях! писнах се не защото колата ми е мноо бърза - напротив, просто нямаше други алфи и реших да отсрамя марката....толкова от мен!

  14. #29
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Quote Originally Posted by 1912
    как ме е яд че нито една алфа не се пусна на божура
    както каза един небеизвестен потребител "карайте си паркетните бИгачки и са фалете че много върват",а и по добре че никой не се е пуснал,чеееее срамммм голям,пък още да ми разправят че на дизайн и повер си им е достатъчно на алфите,ма кво да се прави те и от самата фирма се рекламират с "красотата не е достаъчна",верно е требе си и коньйе

  15. #30

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer
    пусна се...ама нямаше кой да я види! веднага след края на състезанията в неделя аз лично се пуках няколко пъти! обаче друг не видях! писнах се не защото колата ми е мноо бърза - напротив, просто нямаше други алфи и реших да отсрамя марката....толкова от мен!
    нашия твоето ГТВ го видяхме със 18''
    При тва със Събев се пуснахме....
    ама аз всяка събота май съм там....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •