Results 1 to 9 of 9

Thread: Помооощ!

  1. #1

    Default Помооощ!

    Здравейте.Моята Алфа 156 1.8ТС си имаше променливи ниски обороти още при покупката.Лошото е,че не само ги мени,ами от време на време при спиране на светофар направо си гасне.Иначе при високите обороти няма грижи..На диагностика в Бош сервиз на Кукленско шосе в Пловдив ми казаха,че има проблем в ламбда сондата.Смених я в същия сервиз,изчистиха грешките и казаха-няма проблем.Обаче пак ги мени и гасне.Ходих пак на диагностика,този път в друг Бош сервиз(на Скобелева майка) и след 50 минутно умуване ми казаха-дебитомер за смяна.Никаква друга причина.Във форума чета,че може има други причини-моторче за празния ход,дроселова клапа и др.Моля за съвет,защото вече се виждам в чудо!
    156 1.8 TS

  2. #2
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Хубаво е да напишеш какве е колата в подписа Предполагам че за Пловдив става въпрос.
    За София Вантотрейд
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  3. #3

    Default

    Писах във форума преди да си купя колата и сега не мога да сложа в подписа модела-156 1.8 Twin Spark.
    156 1.8 TS

  4. #4
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Ако е за Пловдив- Сервиз Елеганс. В двора на Мототехника на изхода за Труд. Търсиш Джими. Има съфорумници, които са доволни от обслужването. Последният път като бях там, имаше 3 алфи
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  5. #5

    Default

    Мерси много!
    156 1.8 TS

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    dobrich-varna
    Posts
    97

    Default

    Имах същия проблем Почистихме дроселовата клапа и проблема се оправи Но сега след 7 месеца каране дойде ламбда за смяна ехххх
    156 1.8 T.S 144 hp '99
    Mazda 626 1.8 105 hp '92(bqga po4ti kolkoto alfata )

  7. #7

    Default

    Вече си поръчах нов дебитомер.Другата седмица ще дойде и ако причината не е била в него,ще се гръмна!
    156 1.8 TS

  8. #8
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    SF
    Posts
    95

    Default

    убаво е преди да са порача , а са тестуват такива чакрове...
    Hell Yeah!

  9. #9

    Default

    Убаво е,ама от къде да взема такъв чарк за тестване?Е,сега вече ще имам един за лична употреба
    156 1.8 TS

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •