Quote Originally Posted by mordohy View Post
Тая арогантност отблъсква феновете. КАРБ не трябва да е ротариански клуб. ... За един студент 60 лева не са малко пари. Защо да ги дава, при положение, че някой ще му натяква, че е не платежно способен и следователно нисша категория човек, който никой не го пита за нищо...
Аз винаги съм си мислел, че 60-те лева се дават за да отидат в касата на клуба и от там да се изхарчат за общото благо на феновете на марката, а не за да служат за класово разделение, ама явно съм се объркал.
ОК, да приемем че има промоция за студенти - после с празна каса кви точно събития ще направиш и кви резултати ще постигнеш и ква ти е гаранцията, че точно тия на които си правил промоция няма да се размрънкат "що е на паркинга на Метро"? Ми за толкоз пари толкоз, както е казал народа

И по въпроса за арогантността - точно тия "фенове" дето всеки път го играят отблъснати от "хай-лайфа" не страдат от липса на арогантност, ама въобще. А отделен е въпроса, че същите "фенове" тая година подхванаха лайт-мотива "софиянци не се съобразиха с нас", при положение че последните години феста е бил 2 пъти в София и 5 пъти в други градове. На фона на това мрънкането на отблъснатите фенове няма как да ми се струва особено състоятелно.

Накратко - и двете страни в спора имат вина за създалата се ситуация.
Сега, аз няма да казвам личното си мнение, кой е по-виновен щото няма да помогне с нищо, ама не виждам и защо сега се опитваш едните да ги изкараш света вода ненапита и другите да се самобичуват... нема смисъл