Results 1 to 4 of 4

Thread: Изтропа ми биелен лагер

  1. #1
    пристрастен sabrax's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    съсетните села
    Age
    42
    Posts
    55

    Default Изтропа ми биелен лагер

    .
    Last edited by sabrax; 02-08-2009 at 00:56.
    Alfa 156FL засилена
    Ducati Panigale 899

  2. #2
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    София
    Posts
    19

    Default

    Здравей,

    Виждам, че темата е пусната от преди доста време, но преди два дни и на мен ми се случи подобно нещо, би ли ми казал в твоя случай как се развиха нещата (като време и пари)?
    ONYX
    ALFA 146/ 1.6 Boxer

  3. #3
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Това е работа за максимум два-три дни,бе,как така ?! В Солун на влекач за два дена сменят съединител и ремонтират диференциал,ебаси работата Вчера бях при едни шлайфисти,за 20 минути центроваха един колянов вал и шлайфаха две шийки
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    445

    Default

    мога да ти дам координати на моя майстор по италианките е мн. добър (и кара една 3-литрова 75 ) и мисля че няма да ти вземе мн. пари. Моята Ланчиа така се счупи преди време. Някакво смотано уплътнение на маслената помпа сдало багажа и 2 от цилиндрите останали без масло.
    В никакъв случай не я карай колата само до майстора като отидеш да ти я правят, ако може даже да те издърпат. По принцип знам, че можеш да минеш само с гарнитури, нови лагери и шлайфане на вала. Но може и други работи да ти се наложат (маслена помпа примерно). Но иначе за пари не си прави сметка за по-малко от 600-700 лв. макс. 1500 примерно (поне според мойте проучвания по няколко майстори така излезе). От друга страна ако имаш възможност би било хубаво да изпозваш случая и да си направиш един основен...
    Виж Алфата ...


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •