Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33

Thread: 146 TI vs Astra GSI vs Honda VVTI vs Audi Coupe

  1. #1
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default 146 TI vs Astra GSI vs Honda VVTI vs Audi Coupe

    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia/Vienna
    Posts
    81

    Default

    Лелелел това ако го видят Опел(и по точно ХЕ) сектантите ще стане 3-та световна
    Ще има оправдания от рода "тая 146ца е пипана а опела не е", "астра не е в кондиция" , "шофера на астрата не може да кара" и тн и тн.Готино клипче
    Hyundai Coupe 2.0 16v 03' Facelift 06'

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bogota
    Posts
    3

    Default

    Бил съм свидетел как 145 2.0 16v в отлично състояние пада (и то с мнооооого) от Astra 2.0 16v та леко ме съмнява 146 2.0 16v (която предполагам е по-тежка) да бие Astra!
    Ако има мераклий с 145 или 146 2.0 16v да си казват ще им уредим старт с някоя Astra от opel club Bulgaria!
    P.S сигурен съм че и Bobo може да потвърди думите ми

  4. #4
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Quote Originally Posted by sheko
    Бил съм свидетел как 145 2.0 16v в отлично състояние пада (и то с мнооооого) от Astra 2.0 16v та леко ме съмнява 146 2.0 16v (която предполагам е по-тежка) да бие Astra!
    Ако има мераклий с 145 или 146 2.0 16v да си казват ще им уредим старт с някоя Astra от opel club Bulgaria!
    P.S сигурен съм че и Bobo може да потвърди думите ми
    Това е ясно. То Астрата е 300 кг. по лека от Алфата и е нормално да 145/146 да падне, но не се знае какви са колите, който се пускат така че НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА. Ако алфата беше 950кг. щеше дори с 1.4 мотор да е лудница. Карал съм Пунто 75 к.с., което е там някъде и мога да твърдя, че Алфата ми вероятно го стига чак на трета то е ясно защо.
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bogota
    Posts
    3

    Default

    Quote Originally Posted by georgyg
    Това е ясно. То Астрата е 300 кг. по лека от Алфата и е нормално да 145/146 да падне, но не се знае какви са колите, който се пускат така че НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА

  6. #6
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Quote Originally Posted by Red Devil
    Лелелел това ако го видят Опел(и по точно ХЕ) сектантите ще стане 3-та световна
    Ще има оправдания от рода "тая 146ца е пипана а опела не е", "астра не е в кондиция" , "шофера на астрата не може да кара" и тн и тн.Готино клипче
    Ами ето бе колега. Те оправданията започнаха моменталически Я виж Sheko
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  7. #7
    ROSSONERA vikoalfa's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    589

    Default

    Нали знаете защо Форд построява заводи в Германия?За да има по евтина и смотана кола от Опел.
    Наистина що да няма такава среща (битка) Опел клуба и Алфистите и да се види кой кого
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD Lisan Remap
    Alfa Romeo 33

  8. #8
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by vikoalfa
    Нали знаете защо Форд построява заводи в Германия?За да има по евтина и смотана кола от Опел.
    Наистина що да няма такава среща (битка) Опел клуба и Алфистите и да се види кой кого
    Айде стига с детските глупости кой,кого ........... опелите просто са по леки ........... Ако говорим за сток коли с еднакви мощности Алфите нямат шанс -


    П.С. Сега очаквам включване от РАЦЕРИТЕ,да ме направят на 2 стотинки ............... -аз не разбирам бе -така съм чувал .........

  9. #9
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    И да не забравяме, че още повече олекват като изгният
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  10. #10

    Default

    Ехххх нещо не ми зарежда клипчето иначе тия астри 2.0 16v ако са читави варвят доста добре имал сьм битки с такива на ОМВ-то на Бояна доста ме тормозят а и резултатите са колебливи има победи и за мен и за астрите така, че ако има спор най-добре се вижда при сгонването на двете коли на место

    HONDA CRX B16A1 VTEC 150 ++ HP - леко моднат

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sofia
    Posts
    268

    Default

    Quote Originally Posted by hondoman
    Ехххх нещо не ми зарежда клипчето иначе тия астри 2.0 16v ако са читави варвят доста добре имал сьм битки с такива на ОМВ-то на Бояна доста ме тормозят а и резултатите са колебливи има победи и за мен и за астрите така, че ако има спор най-добре се вижда при сгонването на двете коли на место
    И на мен не ми се отваря!
    Май само Тонката ги вижда тея гонки..

    Alfa 145 1.3 boxer, 96 godina-"Бах, мама му, тая имала чип":каза бате БОБО
    Fiat Bravo 1.6 1997
    Fiat COUPE 2.0 16V

  12. #12
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Аз имам и Фиеста 1.1 и искам да я сгоня с една таква Астра или ЦРХ
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  13. #13

    Default

    Насо бате ти изби рибата ако искаш ще ти дам преднина 10-20 метра в крьга на шегата а иначе ако смогна да се оправя за утре имам уредена дрьпка с една 33-ка на Божура

    HONDA CRX B16A1 VTEC 150 ++ HP - леко моднат

  14. #14
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    Quote Originally Posted by hondoman
    Насо бате ти изби рибата ако искаш ще ти дам преднина 10-20 метра в крьга на шегата а иначе ако смогна да се оправя за утре имам уредена дрьпка с една 33-ка на Божура
    Не искам никакви преднини, ама да знаеш че предния капак ми е заварен. Не може да се отваря
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by hondoman
    Насо бате ти изби рибата ако искаш ще ти дам преднина 10-20 метра в крьга на шегата а иначе ако смогна да се оправя за утре имам уредена дрьпка с една 33-ка на Божура
    тва са глъпости и ти го знаеш....
    неможе да се сравнява топ модела на топ спортното купе на хонда с градски автомобил ....

    ако си отворен както се прави по уличните състезания ще си търсиш некое ГТВ с 3.2 или 3.0 турбо да се гониш ма .............

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •