Results 1 to 5 of 5

Thread: Търся добър авто-бояджия в София

  1. #1
    Запален алфист xen0s's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    София
    Posts
    184

    Default Търся добър авто-бояджия в София

    Здравейте колеги.

    Някой човечец ме е осуркал на паркинга и сега имам по калниците разни драскотини дето трябва да се оправят. Не са малки не са и големи но ми се иска да ида на добър авто-бояджия да ми ги оправи така че да не си личи. Бихте ли препоръчали някой из София, за предпочитане в източната част (Младост и тн), но пък ако е добър човека ще се разкарам и по надалече.

    Колата е Алфа Гт ако има значение.

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Аз съм доволен от Колор стил - с. Драгичево.
    http://www.kolorstil.com/
    Намира се на неудобно място, но хората изпипват работата. Друг сервиз, който мога да препоръчам е Ауто дъ бест, намира се до бизнес център Сердика, в Красна поляна.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  3. #3
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Позволи ме да те коригирам,ако говориш за бившия обувен завод,настоящ Б.Ц. Сердика,намира се в ж.к.Сердика.

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by xen0s View Post
    Здравейте колеги.

    Някой човечец ме е осуркал на паркинга и сега имам по калниците разни драскотини дето трябва да се оправят. Не са малки не са и големи но ми се иска да ида на добър авто-бояджия да ми ги оправи така че да не си личи. Бихте ли препоръчали някой из София, за предпочитане в източната част (Младост и тн), но пък ако е добър човека ще се разкарам и по надалече.

    Колата е Алфа Гт ако има значение.
    Имам двама под ръка, единият е много добър, с камери са и двамата. Взимат по 150лв. на детайл с материалите, стига да няма тенекеджийство

  5. #5
    започва да се пристрастява a.parushev's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Sofia, Bulgaria
    Posts
    79

    Default Драскотини предна броня 159SW

    Здравейте! Използвам темата, защото не знам дали ще стане с пастиране (не разбирам толкова). Бихте ли споделили къде си оправяте леки драскотини по предната броня? Става въпрос за съвсем леко задрано по бордюр. Главно отдолу и леко отпред (което е по-дразнещото). Става въпрос за София.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •