Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Кори на вратите за 147 - съвместимост

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    84

    Default Кори на вратите за 147 - съвместимост

    Здравейте колеги, интересува ме дали корите на вратите от GT стават за двуврата 147ца, преди 2005. Ще и слагам такива, но от фейслифтова не мога да си намеря (предполагам са същите от фейслифта). А гледам, че от GT изглеждат абсолютно същите, като тези на фейслифтовата 147. Та реших да попитам ако някой е запознат или е правил нещо подобно, да ми каже дали са същите и ако не, дали имат напасване.
    Благодаря, предварително.

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by 52outs View Post
    Здравейте колеги, интересува ме дали корите на вратите от GT стават за двуврата 147ца, преди 2005. Ще и слагам такива, но от фейслифтова не мога да си намеря (предполагам са същите от фейслифта). А гледам, че от GT изглеждат абсолютно същите, като тези на фейслифтовата 147. Та реших да попитам ако някой е запознат или е правил нещо подобно, да ми каже дали са същите и ако не, дали имат напасване.
    Благодаря, предварително.
    Погледни в епер, може да ти помогне

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by 52outs View Post
    Здравейте колеги, интересува ме дали корите на вратите от GT стават за двуврата 147ца, преди 2005. Ще и слагам такива, но от фейслифтова не мога да си намеря (предполагам са същите от фейслифта). А гледам, че от GT изглеждат абсолютно същите, като тези на фейслифтовата 147. Та реших да попитам ако някой е запознат или е правил нещо подобно, да ми каже дали са същите и ако не, дали имат напасване.
    Благодаря, предварително.
    Стават.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    84

    Default

    Благодаря много за помоща и отделеното време, колеги.

  5. #5
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 29-07-2016 at 11:13.

  6. #6
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 29-07-2016 at 11:13.

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Да, разгледах ги отблизо и по мое мнение корите на вратите от GT ще станат за триврата 147, преди фейса точно толкова, колкото й стана управлението за повдигане на стъклата от 166-ца само преди три дни...
    Дай да направим една уговорка, ако вземат да станат корите, един месец минаваш да "помагаш" на многобройните нуждаещи се от твоята помощ на Л.С. и да якаш по всички възможни теми. Панимаеш ?
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  8. #8
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 29-07-2016 at 11:14.

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Разбрах, макар че не се пише така на руски...
    А и както много добре знаеш, аз не съм преставал и до днес да помагам на ЛС.
    Отгоре на всичко не съм казал, че няма да станат - само предположих по какъв начин ще станат.
    И пак ти казвам - не се впрягай толкова, гледай по-жизнерадостно и оптимистично на живота!
    Почваш да се измазулчваш нещо ми се чини ? Утре ще речеш " за смях те направих в темата за корите". Сега не разбрах имаме ли мъжка уговорка или даваш задна
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  10. #10
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 29-07-2016 at 11:14.

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Абе ти сам се правиш за смях, а не някой друг да те прави.
    Но добре хайде - при това независимо от резултата от смяната на корите (който да ти кажа под секрет като че ли предварително го знам какъв ще бъде), щом чак толкова ти бода очите, ще помагам на колегите САМО на ЛС до 24.08.2016 г.
    Надявам се да си доволен.
    Не само аз ще съм доволен а 99,99% от пишещите във форума, натоварваш ги просто

    А сега да ти покажа нещо http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=58787
    чети 4ти и 5ти пост, ма тия неща когато са правени вероятно си лежал под някои москвич и няма как да ги знаеш
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  12. #12
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by 52outs View Post
    Здравейте колеги, интересува ме дали корите на вратите от GT стават за двуврата 147ца, преди 2005. Ще и слагам такива, но от фейслифтова не мога да си намеря (предполагам са същите от фейслифта). А гледам, че от GT изглеждат абсолютно същите, като тези на фейслифтовата 147. Та реших да попитам ако някой е запознат или е правил нещо подобно, да ми каже дали са същите и ако не, дали имат напасване.
    Благодаря, предварително.
    Колега не слушай старило, ами патило...

    В случая никгайдаров явно няма реална представа за въпросните "кори", за които те "съветва". Не знам какво е гледал по ибей или олх, но моята бивша двуврата 147-ца беше 2001г (преди фейслифта) и лично аз и монтирах кожени кори от Alfa Romeo GT.

    Та с 2 думи : корите пасват

    Ето и снимки как беше при мен:



    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  13. #13
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Колега не слушай старило, ами патило...

    В случая никгайдаров явно няма реална представа за въпросните "кори", за които те "съветва". Не знам какво е гледал по ибей или олх, но моята бивша двуврата 147-ца беше 2001г (преди фейслифта) и лично аз и монтирах кожени кори от Alfa Romeo GT.

    Та с 2 думи : корите пасват

    Ето и снимки как беше при мен:



    Благодаря ти много колега. Както и на другите включили се по темата.
    Бих искал да те попитам за задните кори, те също ли пасват. Там ми е по-голямото притеснение.

  14. #14
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Задните кори са по-различни и реално опцията ти е да си претапицираш оригиналните задни с кожа...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  15. #15
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Задните кори са по-различни и реално опцията ти е да си претапицираш оригиналните задни с кожа...
    А от фейслифтова, опция има ли за задните или дори и там са различни.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •