Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 49

Thread: пак не пали

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Напълно правилно, Докторе.
    Хайде един последен жокер и на теб и преставам да спамя...
    Виж какво означава грешката U1700.
    Един вид - давам ти диагнозата, а ти можеш да проведеш лечението...

    P.S. Всъщност не, лечението съм го обещал на Алекс и съм убеден, че той ще се справи.
    myato:
    U1700 CAN Network (NCM - NBC)
    U1706 CAN Network (NCM - NFR)
    U1711 CAN Network (NCM - NCA)
    NCA = Automatic Geabox ECU. (Nodo Cambio Automatico)
    NCM = Engine Management ECU
    NBC = Body Computer
    NFR = ABS ECU

  2. #32
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    myato:
    U1700 CAN Network (NCM - NBC)
    U1706 CAN Network (NCM - NFR)
    U1711 CAN Network (NCM - NCA)
    NCA = Automatic Geabox ECU. (Nodo Cambio Automatico)
    NCM = Engine Management ECU
    NBC = Body Computer
    NFR = ABS ECU
    Go, Alex!
    Go, go, go!

  3. #33

    Default

    До тук написаното в темата, освен че бачи Кольо жИна му го е фАнала да го развежда като панаирджийска кобила по околията, друго нищо не разбах и ни уведомява ей така помежду другото Цецо прави некви напъни да реши нещо, но накрая пак само ще нацапа гащите, а Гайдаров така завоалирано се опитва да ни покаже колко е вездесъщ, че бая постове требе да му прочетеш, че да стане ясно колко и той завалията абер си нема. А и най вече, да земе му се обади некои на Цецо по тоя телефон, стига сте мъчили чиляка. Хахахаха, смеха е пълен.

    Към осталите участници: не е ли по-весело сега да има кои да ни развеселяват, примерно чичките които визирах по-нагоре. Единия беше самоотказал се да пише, другия го самоотказвах неколко пъти, но осъзнах, че настава пълна скука и не е интересно.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    До тук написаното в темата, освен че бачи Кольо жИна му го е фАнала да го развежда като панаирджийска кобила по околията, друго нищо не разбах и ни уведомява ей така помежду другото Цецо прави некви напъни да реши нещо, но накрая пак само ще нацапа гащите, а Гайдаров така завоалирано се опитва да ни покаже колко е вездесъщ, че бая постове требе да му прочетеш, че да стане ясно колко и той завалията абер си нема. А и най вече, да земе му се обади некои на Цецо по тоя телефон, стига сте мъчили чиляка. Хахахаха, смеха е пълен.

    Към осталите участници: не е ли по-весело сега да има кои да ни развеселяват, примерно чичките които визирах по-нагоре. Единия беше самоотказал се да пише, другия го самоотказвах неколко пъти, но осъзнах, че настава пълна скука и не е интересно.
    Винаги съм знаел, че си скрит гений. Радвам се обаче, че си призна, че сайтът е западнал отвсякъде за тия години. Мога да реша проблема, ма при толкова сервизни специалист закакво да се напъвам. Аз моите си ги разрешавам
    Скучайте момчета

  5. #35
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    Ех, Клинърче, Клинърче - така и не можеш да преживееш, че постоянно те правя за смях - последният път само преди няколко дни относно спортния филтър.
    Не гледай толкова сериозно на живота, виж колко красота има наоколо...
    Покрай тези гаечни ключове, отвертки и лостове съвсем си се смахнал.
    А и много добре знаеш, че никога не съм се "самоотказвал" да помагам на колегите, но доскоро го правех само на ЛС.
    Не за друго, а за да не ме коментират (че и наказват!) такива като теб.
    След като модераторите имате достъп, кой знае по каква причина до всички ЛС, трябва да си в течение колко пъти колеги са ми благодарили на ЛС, а недоволен досега няма нито един. А ако сега решиш да провериш, ще те светна - тъй като наближиха хиляда, преди няколко седмици ги изтрих, защото както знаеш редовият потребител няма право на повече от хиляда ЛС, и вече е в ход втората хилядарка. __________________

  6. #36
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Чистачо, и теб ли този те е правил за смях?
    То май не остана някой, когото да не е.

    Иначе спор няма. Смях на поразия настана във форума.

    От 34 поста , 1/3 са на цветарката.

    В тях се учим на правопис, на това, кой къде почивал и на още една камара - все полезни неща. Само не и на решение на проблема заради който е пусната темата.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Чистачо, и теб ли този те е правил за смях?
    То май не остана някой, когото да не е.

    Иначе спор няма. Смях на поразия настана във форума.

    От 34 поста , 1/3 са на цветарката.

    В тях се учим на правопис, на това, кой къде почивал и на още една камара - все полезни неща. Само не и на решение на проблема заради който е пусната темата.
    за статистиката, аз имам 1600, ти 9600 поста. Коя е цветарката? Може би визираш Во - той пише нещо, но нищо не казва. Ти си същия додук в повечето случаи

  8. #38
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    за статистиката, аз имам 1600, ти 9600 поста. Коя е цветарката? Може би визираш Во - той пише нещо, но нищо не казва. Ти си същия додук в повечето случаи
    Цветарката не е Цвятко. А и ти нямаш 1/3 от постовете по темата.

    Накратко - Тя сама си знае, коя е.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #39
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    До тук написаното в темата, освен че бачи Кольо жИна му го е фАнала да го развежда като панаирджийска кобила по околията, друго нищо не разбах и ни уведомява ей така помежду другото Цецо прави некви напъни да реши нещо, но накрая пак само ще нацапа гащите, а Гайдаров така завоалирано се опитва да ни покаже колко е вездесъщ, че бая постове требе да му прочетеш, че да стане ясно колко и той завалията абер си нема. А и най вече, да земе му се обади некои на Цецо по тоя телефон, стига сте мъчили чиляка. Хахахаха, смеха е пълен.

    Към осталите участници: не е ли по-весело сега да има кои да ни развеселяват, примерно чичките които визирах по-нагоре. Единия беше самоотказал се да пише, другия го самоотказвах неколко пъти, но осъзнах, че настава пълна скука и не е интересно.
    Или викаш:
    -щом се обичат младите,нека се вземат?
    Мериха,уЙеве,мериха. То добре,ама кофите с т'шаците не е зле да си ги носят Иначее са много к..ести.


    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Чистачо, и теб ли този те е правил за смях?
    То май не остана някой, когото да не е.

    Иначе спор няма. Смях на поразия настана във форума.

    От 34 поста , 1/3 са на цветарката.

    В тях се учим на правопис, на това, кой къде почивал и на още една камара - все полезни неща. Само не и на решение на проблема заради който е пусната темата.
    Е анджък де, решение забрави, просто явно го няма в Алфаонъра или в гугъла

    Quote Originally Posted by Zlobich View Post
    Или викаш:
    -щом се обичат младите,нека се вземат?
    Мериха,уЙеве,мериха. То добре,ама кофите с т'шаците не е зле да си ги носят Иначее са много к..ести.


    -----------
    Пай сеее ...
    Кризата на средната възраст не прощава


    И така момчета темата върви към своя очакван край, а именно към кофата.
    Last edited by thecleaner; 23-07-2016 at 17:05.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  11. #41
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    No comment ...

  12. #42
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Е анджък де, решение забрави, просто явно го няма в Алфаонъра или в гугъла



    Кризата на средната възраст не прощава


    И така момчета темата върви към своя очакван край, а именно към кофата.
    Ужасно си прав. Удряй ключа и в кофата,че освен да правят боклук,друго не могат.

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  13. #43
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    Все пак преди темата да е отишла в кофата, имам последен въпрос към алфиста-идеалист, Клинърчето и Злобаря:
    След като хал-хабер си нямате нито от автомобили, нито правите разлика между мъжки и женски род, нито между цветя и декоративна растителност, нито имате елементарно възпитание, но пък наводнихте края на темата с безсмислените си постове - има ли поне един от вас поне един пост в тази тема, в който дава предложение за решение на проблема на колегата, па макар и погрешно?

  14. #44
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Е как да правя разлика между мъжки и женски род? То бива свобода то бива чудо,срама нямате...
    Човек да се чуди какво сте? Двойка? Приятели? Тройка? Четворка? Разнопосочни сигнали разчитам в темите.
    Нооо,свалките си ги правете на лични.

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  15. #45
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    По-добре е, когато хал хабер си нямаш от нещо, просто да си мълчиш.

    Така пак ще си полезен за форума.

    От мазни и напълно безсмислени писания, тук нужда - няма.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •