Results 1 to 6 of 6

Thread: Кора предна колонка

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Русе
    Posts
    257

    Default Кора предна колонка

    Колеги, как се сваля кората на предната колонка пред шофьора. Има капачка SRS и това ме притеснява леко. Колата е 156 фейслифт. Искам да прекарам един кабел за микрофон, че сега е на волана и не ми харесва, а няма как да отида да питам алармаджоята дето ми слага обемните датчици, иначе и той е прекарал кабела от там.
    Има ли нещо специфично, че не знам да няма еърбег нещо там, под капачката SRS има болт с кабел.
    Мерси.

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    74

    Default

    Аз също се интересувам от въпроса, тъй като трябва да прекарам кабела за камерата оттам.

    Travel_Mate а след колоната кабела от къде смяташ да го прекараш ? През таблото някак си или ?

    Предполагам трябва го закараш до радиото, където и аз трябва да закарам моят кабел и бих се радвал ако споделиш как смяташ да го направиш.
    156 Sportwagon 1.9JTD

  3. #3

    Default

    просто дърпате, три щипки и един болт вътре. Там няма въздушна възглавница, няма какво да ви е страх. Този надпис показва, че този панел излита при активация на завесата

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Русе
    Posts
    257

    Default

    Quote Originally Posted by potrebitel22 View Post
    Аз също се интересувам от въпроса, тъй като трябва да прекарам кабела за камерата оттам.

    Travel_Mate а след колоната кабела от къде смяташ да го прекараш ? През таблото някак си или ?

    Предполагам трябва го закараш до радиото, където и аз трябва да закарам моят кабел и бих се радвал ако споделиш как смяташ да го направиш.
    Покрай бушоните, под волана и отстрани влиза зад радиото, то и сега така минава, но искам до огледалото да го изкарам.

    ---------- Post added at 10:37 ---------- Previous post was at 10:36 ----------

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    просто дърпате, три щипки и един болт вътре. Там няма въздушна възглавница, няма какво да ви е страх. Този надпис показва, че този панел излита при активация на завесата
    т.е. няма нужда да махам клемата на акумулатора за няколко минути, да не гръмне бега. Болта този под капачката SRS ли е?

  5. #5

    Default

    Няма смисъл да изключваш тоците

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Русе
    Posts
    257

    Talking

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Няма смисъл да изключваш тоците
    Мерси. Готово е, две щипки+болт бяха, е вече е една щипка +болт


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •