Results 1 to 8 of 8

Thread: модул за управление вдигане и сваляне на прозоеците

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Казанлък
    Posts
    3

    Default модул за управление вдигане и сваляне на прозоеците

    Може ли да помогнете от къде мога да купя този модул който се намира на лявата врата за упралвние вдигане и сваляне на стъклата и за огледалата е оттам реглажа. Колата е алфа ромео ГТ 1.9 ГТД . Стъклото остана долу заведох я на доктор дигнаха го но изорихме тоя модул къде е на вратата за вдигане и сваляне и остана само тоя де регулира да сваля по малко при отваряне и затваряне. Но сега не ми отваря багажника и от дистанционното и от таблото и ми изчезна темперетурата където показва градусите навън на дисплея на таблото не свети лампата на варата когато е отворена

  2. #2

    Default

    Втора употреба. Пусни обява, че търсиш или обади се на тези които продават твоя модел кола и попитай. Провери в автоморгите. Провери сайтовете за продажби в интернет. Провери дали става от друга алфа, за да увеличиш възможностите.
    Last edited by lordliness; 25-09-2016 at 00:02.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #3
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 00:18.

  4. #4
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,786

    Default

    Quote Originally Posted by badboy77 View Post
    Може ли да помогнете от къде мога да купя този модул който се намира на лявата врата за упралвние вдигане и сваляне на стъклата и за огледалата е оттам реглажа. Колата е алфа ромео ГТ 1.9 ГТД . Стъклото остана долу заведох я на доктор дигнаха го но изорихме тоя модул къде е на вратата за вдигане и сваляне и остана само тоя де регулира да сваля по малко при отваряне и затваряне. Но сега не ми отваря багажника и от дистанционното и от таблото и ми изчезна темперетурата където показва градусите навън на дисплея на таблото не свети лампата на варата когато е отворена
    Нормално е да спрат да работят нещата, които си описал. Те всички зависят от модула, който сте изгорили.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #5

    Default

    Кольо и Цвятко, най-последно предупреждение и двамата сте наказани за последните няколко дни многократно. Злобича и Еко, да не откликват на провокациите,че покрай мокрото, гори и сухото. Давам ви жокер, в техническите раздели само по темата ако има какво да кажете, ако няма подминавате В другите раздели ако ви позволяват да си чатите, тук е нежелателно
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  6. #6
    започва да се пристрастява djaraliiski's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    70

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    Проверих - този модул е един и същ за всички модификации на модела GT, но само толкова.
    Тайно се надявах да може да стане с леко пригаждане от модела 147, а оттам пък - колко му е до модела 166...
    За съжаление обаче - само от GT.

    Можеш ли да кажеш каква е разликата в модула от 147-ца (с две ел. стъкла) и ГТ? Защото аз твърдя, че са напълно еднакви.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115h.p.

  7. #7
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 28-09-2016 at 00:19.

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by nickgaidarov View Post
    В нета ги дават, че са различни.
    Но ако си сигурен, че са еднакви, това е добра новина за колегата. В бъдеще подобни добри новини ги казвай по-навреме, стига да са верни, разбира се.
    Еднакви са модулите разбира се, като си некомпетентен, не подвеждай с информация. Всеки може да си сравни номерата в нета, интересно е реално какво става.

    Сега не ми отговаряй ще го сметна за спам.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •