Results 1 to 4 of 4

Thread: Втвъряване на съединителя след продължително каране 159 1.9 jtd 150k

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    50

    Default Втвъряване на съединителя след продължително каране 159 1.9 jtd 150k

    Вече точно 2 месеца с колата и проблемите не спират....първо беше гарнитура на главата, а сега вие лагер и един много дразнещ проблем...например при каране по магистрала да речем 20-30 километра не сменям предавка...и ако това се наложи като натисна съединителя и гу чувствам значително по твърд, чак ми създава усилие да го натисна. Чудя се дали е внушение понеже левият ми крак стои неподвижен и отпуснат дълго време или нешо по тази верига си заминава...вие имате ли такъв проблем. Градско нямам такъв проблем...само извън града....
    Last edited by mitkosoft; 25-05-2016 at 21:46.

  2. #2
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by mitkosoft View Post
    Вече точно 2 месеца с колата и проблемите не спират....първо беше гарнитура на главата, а сега вие лагер и един много дразнещ проблем...например при каране по магистрала да речем 20-30 километра не сменям предавка...и ако това се наложи като натисна съединителя и гу чувствам значително по твърд, чак ми създава усилие да го натисна. Чудя се дали е внушение понеже левият ми крак стои неподвижен и отпуснат дълго време или нешо по тази верига си заминава...вие имате ли такъв проблем. Градско нямам такъв проблем...само извън града....

    Колега не се заяждам , но в постовете ти за напред пиши каква е колата , не всички са чели предишните ти теми .

    ПП: съжалявам за off-topic-а ..
    Last edited by alfa_romeo_forever; 25-05-2016 at 21:50.
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    50

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_romeo_forever View Post
    Каква е колата ...... Хонда , Дайхатцу ..
    редактирах темата извинявам се

  4. #4
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Може би е притисквателя .. но нека по разбиращите колеги да се изкажат с по голяма точност
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •