Results 1 to 13 of 13

Thread: Пазете се от Lisan - лъжец, крадец, мошеник

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Аз лично от началното мнение нищо не разбрах.
    Винаги била ходела и той винаги лъжел. Смях в залата, след първия път какво търсиш там?

    Спукал се капака на клапаните - ок.

    3 години по-късно имало различна бобина - кой кога я е сложил не е ясно.

    Заради тази бобина се развалила другата, пак 3 години по-късно - без коментар.

    Силикон по гарнитурата - не мога да изкажа мнение.

    Спукан алтернатор от локва ми се е случвало лично на мен.

    Хората от форума и магазините казали, че е мошеник и го били били - без коментар.

    Естествено форумните тролчета веднага подхващат темата и серат

    Бай Ганьовщини...

    Ходил съм в повечето форумни сервизи, всеки си има трески за дялане.
    Last edited by DerMeister; 18-05-2016 at 23:24.
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  2. #2

    Default

    Той лъже дори и приятелите си. А това вече е по-лошо от всичко останало и в комплект с другото е вече страшно
    Не ми се влиза в подробности, това вече седи в паметта ми като подсказка да седя далеч от него вече повече от 6години

    ---------- Post added at 09:14 ---------- Previous post was at 09:11 ----------

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    И кой с какво ще съди? Всеки има право да си изкаже мнението, особено за подобни мишоци.
    Има разлика когато пишеш "За мен той е ..." и "Той е ..." За второто може да те съди за публична обида и вярвай ми, ще спечели

  3. #3
    започва да се пристрастява razor1911's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    София
    Posts
    50

    Default

    Подкрепям! Голям мошеник е този и аз съм ходил и отношението му е безобразно нагло с клиентите и лъже като ром.

  4. #4

    Default Лисан Сервиз

    Аз пък мога да кажа, че сте комикси всички по-горе, и то само защото абсолютизирате, като че никой от Вас не е обикалял напразно по някакви "мастери", че не е правил ненужни и влошаващи ремонти, и то не само с алфи...
    Случва се винаги да има изцепка - криви чаркове, ако щеш и оставени ръце при сглобка, но не приемам твърдението за "мошеник" или умисъл с немарливост.. Чувал съм мнение "скъпчия", но поне при мен ми дава сума/ориентир преди да реша дали мога да си позволя нещо.
    Може би зависи и какво прави.. В случая с моята кола той направи всичко, изграждане на двигател от минус, дори и да не е правилна формулировката. А смятам, че може и с подобрения да се справи, не както е по спецификация, на мой риск...
    Въпрос и на отношение и доверие - каквото даваш, това получаваш - каросерията и съдбата на собственика я тресе понякога, не само дупките по пътя и калпавите части.

    Нерядко е против това, което искам, с оглед на съотношение цена/смисъл за него, а и за повечето хора, често ме съветва да не се занимавам със стара кола, да си взема нова за да ми е по-лесно.. хем това си е срещу парите към него.
    Също и дава хляб на немалко млади мастери, които изглеждат отговорни и мотивирани да се развиват.

    Успех Лисан Сервиз!

  5. #5

    Default

    Наистина, не може да има само доволни клиенти. Но изцепките на този човек са повече от добре свършеното. И лошото е, че започна да го прави първо на приятелите си, включая и мен. А бяхме приятели, бил съм на чествания на негови рождени дни и т. н. Докато не ми сложи един съединител Валео, оригинален, който за 1000км скапа и лагер, и феродов диск, и притискател, а чисто новият маховик беше с вкопана следа от над 1.5мм за тези 1000км. Е, изключвам обидите, които ми нанесе тук, че ми бил виждал дори жълтата книжка, че съм бил луд и т.н. То си е въпрос на интелект де. Но тази лъжа за съединителя ми дойде доста в повече. А да почна да изброявам случаите му на счупени нови носачи, прегрели двигатели въпреки, че току що са излезли от неговия сервиз след ремонт е безсмислено. Лошото е, че досега на живо добра дума за него не съм чул от много години и това не говори добре

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Колеги, за всички сервизи, били те форумни или не има както негативни, така и позитивни мнения. Аз лично съм доволен от работата на Сашо от Лисан сервиз, поддържам си двете коли повече от 7 години при него. Да, имало е и някакви проблеми ( за 7 години аз имам два случая - единият с една скоростна кутия втора ръка за Ланча , другата със съединител за Ланчата), но винаги когато се е случвал гаф по негова вина, сме решавали проблема и си е поемал гаранцията човека.
    Пример от последните месеци - Декември 2016 смени съединител на старата Делта с нов, Февруари 2017, колата остана без съединител на АМ Тракия в 7 вечерта. Обадих му се, човека дойде в 8 ч. с пътната помощ, качихме колата, закара я в сервиза, установи, че проблема е бил в некачетсвен съединител и извърши всичко за негова сметка, като гаранционен ремонт.
    Мисля, че когато има нормално човешко отношение и от двете страни, винаги можеш да се разбереш с него. Пак казвам, идеални хора няма, но понякога се създават проблеми в следствие на ремонтите, независимо в кой сервиз си избрал да си правиш колата.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  7. #7

    Default

    Сашо е един от най-добрите механици. При него от години си ремонтирам 2 алфи и 2 таксита. В този бизнес винаги има негативи и позитиви, затова е най-добре да седнете да поговорите като хора , а не да обиждате по форумите.
    Аlfa Romeo 147 1.6 T.Spark
    Аlfa Romeo 146 1.4 T.Spark х2
    Аlfa Romeo 145 1.4 T.Spark

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •