Results 1 to 15 of 53

Thread: Изолационизъм!

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,786

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Мммм не. Чета внимателно. Нито курсът на долара преди, нито този на рублата сега имат отношение към това, какво имаме или нямаме. Когато имаш килограм злато, дреме ли ти колко е в долари и рубли.
    И какво точно трябва да ми говори златният резерв на Русия?
    Та той е 2 пъти по-малък от този на една Италия.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #2
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    И какво точно трябва да ми говори златният резерв на Русия?
    Та той е 2 пъти по-малък от този на една Италия.
    Тоя пак Русия го гони. Де видя нещо за Русия в поста ми?
    За нас говоря. Ние сме го оцацали.
    Остави руснаците на мира, те се оправят и без нашата "компетентна" помощ.
    А за резервите на Италия, Германия, Франция и т.н. не е лошо да се поинтересуваш къде са и какво се случва на този, дето се осмели да си го поиска. За информация и нашия е в кюпа.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  3. #3
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,786

    Default

    Говорех за рублата и лева. А ти взе да ми говориш за златото, което единствено имало значение.

    Нещо съвсем се обърка. По-добре си затрай, че почват и врабците да ти се смеят.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #4
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Говорех за рублата и лева. А ти взе да ми говориш за златото, което единствено имало значение.

    Нещо съвсем се обърка. По-добре си затрай, че почват и врабците да ти се смеят.
    Аз рубли нямам, тъй че не ми дреме. Ти си следи твоите по курса. Явно тъщата се отчита в твърда валута
    Ко не те кефи златото, може да си говорим и в буци мас. Се тая.

    Все се чудех, що изчезват врабците, пък то било, щото от смях са забравили да се размножават. Сега ша ма погнат е зЕлените и си. .. мамата.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  5. #5

    Default

    Аз не съм роб на миналото, и не робувам на минали времена и предрасъдъци......
    В тоя ред на мисли си мисля че е много по добре да имаме по добри отношения и взаимопомощ с Раша, отколкото с США.......
    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post
    В Русия няма и никога не е имало нищо хубаво! Забравете тази страна тя винаги е била наш изконен враг ...
    Съжалявам, няма как да се съглася........не коментирам факта че сме дошли от оная посока преди известен брой столетия......
    Last edited by ФЕРАРИСТ; 22-05-2016 at 18:00.
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #6
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    В тоя ред на мисли си мисля че е много по добре да имаме по добри отношения и взаимопомощ с Раша, отколкото с США.......
    Логически погледнато - би трябвало да е така. Понеже географски и културно сме по близки. На практика - получава се така че е по добре да сме по далеч и от двата субекта, но след като няма такава възможност.....
    Ако не те затруднява, обоснови се.
    Очакваш Руски инвестиции ли? Някакво ноухау ли ще ни помогнат да развием? Защо е по добре?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  7. #7
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Първо не руски ами и американски инвестиции недей очаква, няма ти обяснявам що.Второ, в Русия няма валутен борд, изкарай лева от валутния борд и тогава го сравнявай с рублата кой колко долара е.Ванката някой ден мога го взема с мене на едно барбекю да му обяснят от първа ръка защо е фалирал КРЗ, а пък Любо че го срещнем с едни български ора дето живеят в Русия да му отворят очичките и да разбере що тъща му е права.Даже мое и на круиз до Крим да го расходят за по-нагледно.Много се забавляваха два дена с ваште писания.
    Специално към Ванката, ти няма какво да избираш, ТЕ избират - http://www.pan.bg/view_article-49-33...AT-ILI-NE.html
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  8. #8
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,786

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    Все се чудех, що изчезват врабците, пък то било, щото от смях са забравили да се размножават. Сега ша ма погнат е зЕлените и си. .. мамата.
    Не се чуди. При теб мрат от смях

    Ела да видиш тук, какво е. От една хранилка на дървото пред балкона ми опаткват по 0,5 кг белен слънчоглед за 2 дена.

    PS:
    Тъщата не плаща. Вемете да я направите шеф на вашата задруга, да се видите в ръководител.
    Тя е хард-лайнер и благодарение на сталинистките и методи, ще дръпнете бая.
    Last edited by ecotronic; 22-05-2016 at 18:25.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •