Results 1 to 4 of 4

Thread: Чек енджин светва и гасн

  1. #1

    Default Чек енджин светва и гасн

    колеги днес се качвам в моята принцеса (147 бензинка)
    давам на контакт и си изчаквам 10-15 секунди да си направи проверката и паля ....но уви забелязах че на контакт ми светна "чека" викам си нищо и запалех..."чека" угасна колата си върви без промяна....покарах малко паркирах...ходех дето ходех и се качвам пак....качвам се давам на контакт..чека пак светва...изчаках нарочно 5 мин да видя да ли ще спре ама греда....запалих и тогава пак угасна....прибрах се закачих една диагностика да видя...няма записани грешки
    Че не ми идват много идеи що го прави това....мислех за свещи...ама пък си върви ...няма промяна в вървежа...тунс спарка има ли "рекламка" на бордови при износени свещи ?

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by reapersl View Post
    колеги днес се качвам в моята принцеса (147 бензинка)
    давам на контакт и си изчаквам 10-15 секунди да си направи проверката и паля ....но уви забелязах че на контакт ми светна "чека" викам си нищо и запалех..."чека" угасна колата си върви без промяна....покарах малко паркирах...ходех дето ходех и се качвам пак....качвам се давам на контакт..чека пак светва...изчаках нарочно 5 мин да видя да ли ще спре ама греда....запалих и тогава пак угасна....прибрах се закачих една диагностика да видя...няма записани грешки
    Че не ми идват много идеи що го прави това....мислех за свещи...ама пък си върви ...няма промяна в вървежа...тунс спарка има ли "рекламка" на бордови при износени свещи ?
    Точно така трябва да работи. Нямаш проблеми.



  3. #3

    Default

    преди не работеше така....светваше на контакт за 10-15 сек. и спираше.... а сега дори и след 5 мин свети че тва ме обърква....
    ама не споря...щом не ми свети като е запалена само газ напред

  4. #4

    Default

    Не спори, а карай и не се вглеждай

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •