Results 1 to 8 of 8

Thread: Колата ми гасне

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    33

    Default Колата ми гасне

    Колата е 156 2.4жтд значи сменени са дачици освен на коляновия вал минели 3.500оборота има прекъсване и ако не пусна газста изгасва минута две не изка да запали грешка ниско налягане на рейката

  2. #2
    започва да се пристрастява Stoyan Zhelyazkov's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    70

    Default

    Регулатор може би .
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '98

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2010
    Location
    Varna/Dobrich
    Posts
    42

    Default

    Други възможности - горивен филтър, дюзи, помпа високо налягане, помпа в резервоара
    FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD100 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител

  4. #4

    Default

    Не знам за другите, но аз ли съм неграмотен или...? Нито точки, нито Главни букви, нито запетайки, ..., изгубих си мисълта. Че и правописни грешки. Как да помогна???

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    33

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Не знам за другите, но аз ли съм неграмотен или...? Нито точки, нито Главни букви, нито запетайки, ..., изгубих си мисълта. Че и правописни грешки. Как да помогна???
    Много се извинявам имам грешки ама мисля , че се разбира всичко ако няма помагаш недей писа мерси все пак

    ---------- Post added at 11:28 ---------- Previous post was at 11:26 ----------

    Quote Originally Posted by MitakaNeikov View Post
    Други възможности - горивен филтър, дюзи, помпа високо налягане, помпа в резервоара
    Пампата в резервоара е сменена филтрите също колега

  6. #6

    Default

    Е да ,но от първото изречение аз разбирам,че са сменени датчици,освен тоя на коляновия вал......а де?....демек само той не е сменен......таа има значение ,колеги как си задавате въпросите...щото е подвеждащо.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  7. #7
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Е да ,но от първото изречение аз разбирам,че са сменени датчици,освен тоя на коляновия вал......а де?....демек само той не е сменен......таа има значение ,колеги как си задавате въпросите...щото е подвеждащо.
    То още в името на темата има грешка ! За после няма се изказвам......
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  8. #8

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •