Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 31 of 31

Thread: Монтаж на модул за дистанционно управление на централното

  1. #31
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Щом е над две секунди времето, се предполага че няма да бъде задействано инцидентно(без да има желание за това) отключването, та имате две опции. Да свържете модулът така, че да може да отваря багажникът винаги когато се натисне и задържи бутонът на дистанционното. Или както е оригинално в моделът - багажникът да се отваря само когато колата не е на контакт. Никак не ми се дават съвети за нещо което не мога да видя "пред себе си", но.... уверете се че изводът за отключване на багажникът в модулът отива към едно от релетата. Уверете се че другият "край" на контакта на това реле отива директно към захранващият кабел, който минава през предпазителят. Намерете релето в колата, отговорно за отключване на багажникът. По спомен се намира някъде околу таблото с предпазители и релета. Уверете се че именно това е релето, като го извадите и натиснете бутонът за отключване на багажникът. Свържете изводът на модулът със светлосиният кабел на релето, отговорно за отключване на багажникът. Проверете дали така създадената система действа.
    Ако да - честито!
    Ако не - упсссс, нещо сме объркали(аз или вие).
    Съжалявам, аз не нося отговорност.
    Уф, без малко да забравя - това е за първата от двете възможности. Ако искате багажникът да се отваря дистанционно, само когато колата не е на контакт, ще трябва допълнително реле, бубинката на което е вързана м/у маса и изводът за откл. на багажникът на модулът. Нормално отвореният контакт на това реле трябва да се свърже м/у маса и....примерно изводът който нарекохте + на бутонът за откл. на багажникът от централната конзола.
    п.п. Ако сте разбрали упътването ми и останете без работа(не го пожелавам), потърсете ме. Може да се нуждая от преводач.
    Last edited by ivan dimitrov; 10-11-2016 at 22:52.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •