Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 63 of 63

Thread: Ангренажен ремък

  1. #61

    Default

    Quote Originally Posted by dansguardian View Post
    "Форумна" по презумпция не означава поддържана кола! И в този форум има мизерници, които купуват части втора употреба, които в магазина са 20-30 лв. Наскоро някой си търсеше подгревни свещи втора ръка. Е кажете - това не е ли мизерщина? А една нова подгревна свещ е 15-20 лв. И после като монтира свещите втора ръка и след 1-2 месеца като изгорят ще почне да псува италЯнските инжИнери колко са зле, какви ментета части има на пазара и т.н. Друг пък търсеше накладки, които може да са се опекли, обаче важното е да си у бизнеса, 'щот там е далаверата. И после спестените няколко лева ще ги изпие с френдовете. Вярно, аз също купувам части втора ръка, но не и такива, които касаят безопасността! Мизерниците са навсякъде измежду нас и не се различават визуално по нищо.
    За винетка втора ръка бях виждал тема, ти за някви си подгревни свещи ми говориш

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    "Форумна" нищо не означава. Но има и форумни коли на които до голяма степен се знаят и "кътните зъби". В раздела 166 има една тема за подобрения и текущи ремонти. В нея някои собственици (в т. ч. и аз самият) акуратно отразяваме всичко свързано с подръжката на автомобилите.
    Ако някой се интересува например, може лесно да разбере, как някой си си подържал колата в изминалите 5 години. С точност до последното болтче.
    Факт, има и такива хора, за това споменах да не се засягат. Но всеобщото мнение изглежда е точно че от " форумно" по-хубаво няма, първоначално и аз така си мислех докато не видях няколко "интересни" теми.



  2. #62
    Запален алфист alfaromeo16vVarna's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    471

    Default

    алфа ромео 156 тс

  3. #63
    Запален алфист georgi_pg's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    sofia
    Posts
    116

    Default

    Къде е тоя "майстор"!!! Скъсан ремък и в движение!!!

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •