Results 1 to 3 of 3

Thread: Нов Колега със 146 Питаания разни

  1. #1

    Smile Нов Колега със 146 Питаания разни

    Здравейте, колеги, така сдобих се съвсем случайно с Alfa Romeo 146 97' 1.4 TS 103hp

    Ето малко снимки:



    Приятно ми е аз съм Христо и ще ви досаждам доста с идеи и въпроси

    Прерових де що нещо има но точно това, което ме вълнува не го открих, като например:

    1. На този мотор 1,4 ТС Кои свещи са за ниските обороти, кои за високите и дали те могат да са причината до 2500 об/м да се дави при подаване на повечко газ.

    2. С кръглите духалки е, мога ли да извадя панела с часовника без да вадя цялата средна конзола?

    3. Дали може да ми дадете линк за Юзър Менюъл и репеър менюъл за този автомобил, защото всички намерени от мен са невалидни.

    4. Колата е 97г. но е външно като стария фейслифт а вътре е с кръглите духалки, въпросът е: Имам бушон на ABS, не свети лампа за неработещ ABS, но АБС не се включва.

    5. Кефи ли ви моята количка? Всъщност я взех за жена ми, но нещо много ме кефи

    Хубав ден!!!
    Last edited by nu4aaa; 06-01-2016 at 13:41. Reason: Op

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Sofia
    Posts
    135

    Default

    Огин е

  3. #3
    Ферарист Член на клуба covacha's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Велико Търново, София
    Age
    44
    Posts
    40

    Default

    "2. С кръглите духалки е, мога ли да извадя панела с часовника без да вадя цялата средна конзола?"
    - може, но трябват здрави нерви, сваля се пепелника ( има четири винтчета) след това имаш що годе достъп до задната част на панела на часовника.Следващия етап е да напипаш къде са болтчетата 3 бр. на панела и с шестограм да ги развиеш.

    "3. Дали може да ми дадете линк за Юзър Менюъл и репеър менюъл за този автомобил, защото всички намерени от мен са невалидни."
    http://zamunda.net/banan?id=157189&hit=1
    Lancia Lybra SW 1.9JTD 116hp,05' . Alfa Romeo 145 QV 155hp,98' - ex
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 mjet 140 hp 05'
    Alfa Romeo 146 Junior 1.4i 16V TS 103hp 98'
    Alfa Romeo 146 1.9JTD 105++hp 00'

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •