Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Смяна на "клеясала" подгревна свещ?

  1. #16
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    http://www.beta-tools.bg/960kpc.html


    Аз ползвам това. Върши уникална работа. Имам го почти 3 години. Досега не е късал свещ а е развил поне 100 и не само на алфи а и на много по капризни и проблемни коли.
    Като гледам и в момента е вече за без пари

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  2. #17

    Default

    А аз като гледам предишните мнения, май е най-добре да изчакам и на пролет да си направя една разходка до Варна

  3. #18
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by MJ23 View Post
    А аз като гледам предишните мнения, май е най-добре да изчакам и на пролет да си направя една разходка до Варна
    Абсолютно, и на Иво добавката върви най-добре в комплект с Иво, аз поне не бих се наел да пипам нещо, което причинява такива кошмарни проблеми, късат се, макар, че и още докато почне да се усуква ти се подкосват краката. Ъъъ... П..ка ходи при еб.ч, карта ходи при играч, а колата си иска Иво
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  4. #19
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by pininfarina View Post
    http://www.beta-tools.bg/960kpc.html


    Аз ползвам това. Върши уникална работа. Имам го почти 3 години. Досега не е късал свещ а е развил поне 100 и не само на алфи а и на много по капризни и проблемни коли.
    Като гледам и в момента е вече за без пари
    Е ти има за какво да го имаш, ма на мен примерно за къв ... ми е.

    Quote Originally Posted by MJ23 View Post
    А аз като гледам предишните мнения, май е най-добре да изчакам и на пролет да си направя една разходка до Варна
    Кат искаш да видиш Иво, лятос му се обади, сега ходи дето ти казах. Дизели основно правят и малко преди Коледа ходих да ми сменят и на мен една свещ. Оставих колата и си я взех след работа готова, с чисти ръце 20 лева за свеща, за работа няма да ти кажа колко, щот съм на друга "тарифа"
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  5. #20
    Alfa Life, Alfa Love
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Sofia
    Posts
    133

    Default

    Свещите се късат като не са сваляни от 10 години, нормално е, ако ги сменяш на 2 години както попринцип трябва да се прави, няма да има проблеми, иначе ако се накиснат предварително няколко часа и после премерена сила леко буташ без резки движения си става на всяка 1 кола, лично баща ми ги сваля на няколко коли и съм гледал и е нямал проблеми до сега. Иначе винаги има шанс на някоя кола ако не са сменяни много години 10+ метала се е меко казано запоил и няма как да се отвие.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •