Results 1 to 7 of 7

Thread: Alfa 147 1.6 120hp 2002. Бензин

  1. #1
    започва да се пристрастява LegendaryChris's Avatar
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    44

    Cool Alfa 147 1.6 120hp 2002. Бензин

    Здравейте пичаги, от седмица съм собственик на споменатият автомобил. Изпадна ми на оферта и я взех. Кристиан се казвам на 18 от Перник .Млад шофьор - Имам книжка от едва 6 месеца. Преди това карах Brava-та на майка ми, но за късмет почнах работа и със малко помощ взех тази машинка. За момента съм доволен от колата. Разхода е нормален 5 извън и 8-9 градско което за мен е добре. Единственото нещо което ме дразни е ръждясалото гърне отзад ако може да се види на снимката. След седмица-2 мисля да го сменя. Някакви предложения от къде и какво да взема. Единственото изискване ми е да не бучи като трактор.

    Поздрави,
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails a10480128o.jpg   a10480137o.jpg   a10480140o.jpg  

  2. #2
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Quote Originally Posted by LegendaryChris View Post
    Здравейте пичаги, от седмица съм собственик на споменатият автомобил. Изпадна ми на оферта и я взех. Кристиан се казвам на 18 от Перник .Млад шофьор - Имам книжка от едва 6 месеца. Преди това карах Brava-та на майка ми, но за късмет почнах работа и със малко помощ взех тази машинка. За момента съм доволен от колата. Разхода е нормален 5 извън и 8-9 градско което за мен е добре. Единственото нещо което ме дразни е ръждясалото гърне отзад ако може да се види на снимката. След седмица-2 мисля да го сменя. Някакви предложения от къде и какво да взема. Единственото изискване ми е да не бучи като трактор.

    Поздрави,
    ако цялото е изгнило смени цялата генерация ако не само крайното със същото
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  3. #3
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by LegendaryChris View Post
    Здравейте пичаги, от седмица съм собственик на споменатият автомобил. Изпадна ми на оферта и я взех. Кристиан се казвам на 18 от Перник .Млад шофьор - Имам книжка от едва 6 месеца. Преди това карах Brava-та на майка ми, но за късмет почнах работа и със малко помощ взех тази машинка. За момента съм доволен от колата. Разхода е нормален 5 извън и 8-9 градско което за мен е добре. Единственото нещо което ме дразни е ръждясалото гърне отзад ако може да се види на снимката. След седмица-2 мисля да го сменя. Някакви предложения от къде и какво да взема. Единственото изискване ми е да не бучи като трактор.

    Поздрави,

    Добре дошъл колега и честито ! За гърнето се поразтърси малко в раздела на 147/156/ГТ и ще намериш .. има мн изписани теми + това си и заслужава да се смени ... за мен е грозно
    Безаварийни и успех !
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  4. #4

    Default

    Честито колега и безаварийно Моето не беше ръждясало ама и мене ме дразнеше. Като леген е..имаш супер много опции за нашия модел кола Избираш си един дет те кефи и слагаш. Не е кой знае каква работа. Мен за 30 лева с монтажа и без рязане на тръби,понеже наще са със щипки на тръбата. Само се разтяга да се махне старото и се слага новото. Само да те предопредя. Не избирай голямо (дълго), понеже не е направено за такова. Гледай да е средо/късо.Да покажеш как е станало Ето как е на моята!
    147 1.6TS 2005 120bhp.
    The beauty is real...you just have to find it!

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Smolian
    Posts
    281

    Default

    Ако не е пробито и е оригинално не го сменяй, вземи едно флаконче и го пръсни.....няма да намериш по-хубаво и по-яко от оригинала.....
    Alfa Romeo 146 1.6 t.s.

  6. #6

    Default

    Точно оригиналното гние, че не знае :Д Моето е като ново..но не ме кефи даже ще го пусна се продава. Се едно е ново../ама не ме кефи. Седи в гаража. Та по-добре да го смени с нещо, което го кефи колегата
    147 1.6TS 2005 120bhp.
    The beauty is real...you just have to find it!

  7. #7
    започва да се пристрастява LegendaryChris's Avatar
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    44

    Default

    Със сигурност ще го сменя щото както казваш е като леген... Мисля да сложа някой от тези - http://unique.bg/%D1%81%D0%BF%D0%BE%...%82%D0%B0.html Не знам обаче кои са по-къси за които ми говориш. Можеш ли да ми предложиш някой от тези като размери?

    Поздрави,

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •