Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: 156 стартера не върти

  1. #16
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    О, има възможна е връзка и още как.......
    Независимо с горна или лагер помпа си, независимо дали и за тая под педала става дума, гаранция са ти пипали акумулатора.......виж почни от там - връзки тва онва......



    Колегата е най-вероятно млад и това му е най-вероятно първата кола.Всеки един който е дигнал капака за първи път се е чудил от къде точно са налива масло.........и от къде антифриз.......когато обесняваш неща на хора които са начинаещи или просто не са любознателни за техническата част на автомобила но имат проблем в момента и искат да го решат трябва да имаш търпение,а не да ги иронизираш
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  2. #17
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Моля да не започваш и тук. Нека поне тази тема е чиста и да има смисъл. Не си прави труда да ми отговаряш,уважи темата на човека,и се придържай към нея. Без лоши чувства.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by кученцетоОгиитаткоДоги View Post
    искат да го решат трябва да имаш търпение,а не да ги иронизираш
    Аз може би съм кьорав, но прегледах към 10 пъти мнението си отново, търсих навсякъде по него ирония, насмешка и прочее неща който ти изненадващо си видял......не намерих......
    Виждам само елементарно обяснение - че можело да има връзка и каква точно........
    Сори, но аз не забравям че съм бил същия юзър преди известно време, понеже за моя жалост мама не е сварила да ме роди научен и не е нужно тва да ми се напомня, обяснява и пр......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #19
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    София
    Posts
    5

    Default

    Колеги не се карайте!
    Нито съм млад, нито ми е първа кола
    Технически грамотен съм, просто нямах време.
    Ето сега слязох и след 5 мин. колата вече работеше
    Проблемът беше, че тази гайка не беше затегната изобщо:


    Благодаря на всички за мненията, а сега отивам да се возя!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •