Results 1 to 6 of 6

Thread: Предница - реглаж

  1. #1
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default Предница - реглаж

    Здравейте, колеги. Имам следния проблем. Ходих на реглаж на предницата и един два дни всичко беше наред, но изведнъж воланът се кривна малко наляво и колата ми тегли наляво. Освен това воланът се върти по-лесно наляво, отколкото надясно поне в началото на завъртането. Ходих при майстора пак, вика всяка кола тегли, това не се оправя от реглажа, реглажът е да не ти яде гумите неравномерно Струва ми се, че е твърде отворена отпред. Кажете ми някой сервиз за предници в Търново, че ще си я направя пак на око като преди време

  2. #2
    Болен алфист pace's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Перник
    Age
    42
    Posts
    1,018

    Default

    Провери си накраиници,тампони..да не е дал фира нЕкой...преди години имах същия случаи с една Призма...майстора вика 'готова е но ще ти дърпа на ляво'
    Alfa 155 1.9 TD- EX
    Alfa 166 2.4 JTD-EX
    Alfa 156 2.4 JTD-EX
    Mercedes Benz E 320 cdi

  3. #3
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default

    Абе уж всичко е наред, проверявани са, ама...единственото, което знам, че не й е наред е на тампона на макферсона горе е малко разбита дупката, в която влиза амортисьорът... не знам дали от там може да мръдне. Другото възможно според майстора е отзад да е мръднал нещо задният мост

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    Smolian
    Posts
    281

    Default

    смени си майстора, тоя не разбира. Ама изобщо не е нормална да дърпа нанякъде и негова работа е да ти центрира волана........

  5. #5
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default

    Quote Originally Posted by toto99 View Post
    смени си майстора, тоя не разбира. Ама изобщо не е нормална да дърпа нанякъде и негова работа е да ти центрира волана........
    Ае той може и да разбира, ама май не му се занимава хич, аз затова искам да ида при друг

  6. #6
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default

    Колеги, реших да споделя малко инфо относно друг сервиз за реглаж, в който ходих и мисля, че в общи линии се реши проблемът. Намира се в Търново точно до спортния комплекс "Спортно Търново". Мисля, че е Марктрейд сервиза, дано не се счете за реклама. Имат стенд с лазерни...джаджи, които се закачат на предните и задни колелета, а в компа програмата дава настройките за точния модел кола. Дано да съм бил полезен на някой. Иначе Данчо, който е най-известния майстор на предници в града, по всеобщо мнение е много добър, но явно понякога не му се занимава. Мойта не я беше направил. Има някакво отношение към старите коли и не ще да ги прави.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •