Results 1 to 9 of 9

Thread: Допълнителни екстри за Алфа 147

  1. #1

    Default Допълнителни екстри за Алфа 147

    Здравейте,
    колата е 147 1.9 JTD.
    Замислих се, че отдавна не съм правил нищо за нея и... "заслужава един лек подарък за Коледа". Въпросът е какви екстри може да се добавят? Park assistant ме съмнява да може, напоследък стана доста модерна камерата за паркиране назад, като се замислям за нея. Някой би ли предложил някоя идея, какво може да се подобри.
    Благодаря!

  2. #2

    Default

    Калобрани и антистатици с логото на Алфа Ромео, както и прожектори на вратите, които при отваряне прожектират логото на Алфа Ромео на земята. Можеш още да добавиш хромиран накрайник на ауспуха, а на вратите да поставиш "котешки очички". На двете предни врати можеш да залепиш точно под огледалото тунинг-лепенки NOS, Sparco, OMP, Hella и т.н. Не на последно място можеш да подмениш пръскалките на чистачките с такива с LED светлини, както и да залепиш четирилистна детелина под двата странични мигача, Cuore Sportivo надписът можеш да го разположиш по средата на задните колонки (за сега никой не се е сетил и ще имаш огромното удоволствие да си пръв). Интериорните светлини можеш да ги подмениш с LED, както и габаритите (с CANBUS LED, за да не ти свети чека) и светлините на задния номер (отново с CANBUS LED). Смени и турбопътищата с алуминиеви тръби и силиконови колена.
    Former Alfa owner.

  3. #3

    Default

    Сори
    Last edited by MJ23; 12-11-2015 at 22:33.

  4. #4
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    [QUOTE=MJ23;1450534] Още след като споменах в каква насока гледам да са подобренията стана ясно какво искам




    Абе батка,като толкова ги разбираш нещата що искаш съвети......? Колегата ти дава идеи,ти го ,,храниш,, Това че на теб не ти допадат тия идеи е друг въпрос.Ама е много по добре от колкото сам да си блъскаш главата.На тоя кошник кви екстри искаш?По скоро тунинг,каквито са и идеите на колегата.Като искаш екстри сложи му една кафе машина с капсули.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  5. #5
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by MJ23 View Post
    Здравейте,
    колата е 147 1.9 JTD.
    Замислих се, че отдавна не съм правил нищо за нея и... "заслужава един лек подарък за Коледа". Въпросът е какви екстри може да се добавят? Park assistant ме съмнява да може, напоследък стана доста модерна камерата за паркиране назад, като се замислям за нея. Някой би ли предложил някоя идея, какво може да се подобри.
    Благодаря!
    Сложи и модул да ти вдига стъклата като я заключиш, 12лв два джама 15 лв четирите,/по тогавашни цени/ китайче, от пролетта работи безотказно.От Димитровград ги поръчах.
    Не разбрах какво е лошото да се сменят сулфидните крушки в купето с диодни.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  6. #6

    Default

    Ами не съм разбрал... Извинявам се на колегата. Просто в едни друг форум първото нещо, което бях прочел бе свързано с майка ми и подходих малко негативно и тук. Съжалявам!

  7. #7
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by MJ23 View Post
    Ами не съм разбрал... Извинявам се на колегата. Просто в едни друг форум първото нещо, което бях прочел бе свързано с майка ми и подходих малко негативно и тук. Съжалявам!
    коооолегата, не подхождай негативно изтука щото сме дърти сектанти и скачаме на всичко колата ти е убава но можеш да подобриш доста по нея - първо седалки от ГТ Recaro много по-удобни са и не са скъпи на вторичния пазар, парктроник с камера но задължително камерата да ти е зад задното стъкло и в обсега на действие на чистачката, адаптация до ксИнон (истински с лупи), прогресивно светещи стопове, LSD диференциал. махане на крайно гърне (не ти трябва ама хич), фланци на колелата, новия дизайн на емблемите (от Алфа Оунърс, предлагат се директни риплейсмънти) прагове и брони в стил GTA, стелкиии, въздушен филтър риплейсмънт K&N, чип тунинг, ковани бутала, по-голяма турбина, тунинг кит Ragazzon, Аутоделта подготовка, разпънки отпред и отзад, ролкейдж заради хомологацията, семисликове... флокиране на таблото, силикатни странични стъкла, олекотяване, нов резервоар с помпа с по-голям дебит, резервар за пяна в резервоара (от клатенето на горивото вътре имаш изменение в динамичното разпределение на масата между осите. Май за друго не се сещам ... Благодаря за вниманието

  8. #8
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo Markov View Post
    коооолегата, не подхождай негативно изтука щото сме дърти сектанти и скачаме на всичко колата ти е убава но можеш да подобриш доста по нея - първо седалки от ГТ Recaro много по-удобни са и не са скъпи на вторичния пазар, парктроник с камера но задължително камерата да ти е зад задното стъкло и в обсега на действие на чистачката, адаптация до ксИнон (истински с лупи), прогресивно светещи стопове, LSD диференциал. махане на крайно гърне (не ти трябва ама хич), фланци на колелата, новия дизайн на емблемите (от Алфа Оунърс, предлагат се директни риплейсмънти) прагове и брони в стил GTA, стелкиии, въздушен филтър риплейсмънт K&N, чип тунинг, ковани бутала, по-голяма турбина, тунинг кит Ragazzon, Аутоделта подготовка, разпънки отпред и отзад, ролкейдж заради хомологацията, семисликове... флокиране на таблото, силикатни странични стъкла, олекотяване, нов резервоар с помпа с по-голям дебит, резервар за пяна в резервоара (от клатенето на горивото вътре имаш изменение в динамичното разпределение на масата между осите. Май за друго не се сещам ... Благодаря за вниманието
    Ама мноу си зле, човека иска мааалко да я поглези.Мини утре вечер през хотел Медик да пием по 1/една/ бира щото сутринта фпонеделник рано съм на дофтор, подбери и Пачо ако иска към 6 часа примерно.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  9. #9
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Ама мноу си зле, човека иска мааалко да я поглези.Мини утре вечер през хотел Медик да пием по 1/една/ бира щото сутринта фпонеделник рано съм на дофтор, подбери и Пачо ако иска към 6 часа примерно.
    Митак, кога да минем в неделя (утре) ли?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •