Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 127 of 127

Thread: Спортни Филтри и Дебитомери(дебиломери)...Къде е истината...

  1. #121
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    Quote Originally Posted by WhitePower
    ..............и сега когато всички се наругаха на воля ако може някой да почисти ще е наи-добре щото маи в туннин и рацинг не сам чел нищо смисленно от многооооооо време насам
    и това е така защото такива като теб КГБ тоя с дизела и прочее пишман тунингисти пишат неща дет ама грам не са им ясни дават се определения за хора без дори да се познават и все виеее сте наи у час за тва е така а еи такива като мене ,живко, ландикар ,бобо и др. сме счупили по някое друго желязо на пътя преди да напишем каквото и да било у нета а не само да трием буквите на клавиатурата кат вас мамини паркетни рацерчета

  2. #122
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    Quote Originally Posted by WhitePower
    ..............и сега когато всички се наругаха на воля ако може някой да почисти ще е наи-добре щото маи в туннин и рацинг не сам чел нищо смисленно от многооооооо време насам
    и това е така защото такива като теб КГБ тоя с дизела и прочее пишман тунингисти пишат неща дет ама грам не са им ясни дават се определения за хора без дори да се познават и все виеее сте наи у час за тва е така а еи такива като мене ,живко, ландикар ,бобо и др. сме счупили по някое друго желязо на пътя преди да напишем каквото и да било у нета а не само да трием буквите на клавиатурата кат вас мамини паркетни рацерчета
    и като сте го направили, то няма нужда да споделяте опит нали ?
    като изключим Живко!

    нещо не виждам ква е разликата от "мно велик дето не казва нищо" и такъв дето не разбира.... и от двамата файда няма, само дето "спеца" дразни
    и пак опираме до вечния въпрос за жилото и меда....

    ландикар не го знам нито колко е начетен, нито колко е тунингист, има 2 поста в тоя форум, следователно тук конкретно е г-н Никой

    или ще спазва правилата, или просто няма да е тук, и без това досега не е бил, нищо за нас не се променя

    и тунинга май ще го преименуваме на "идете при Бобо", той е единствения който е направил нещо конкретно и осезаемо за членове на клуба и форума.....

    останалите, велики или квито и да са, може да ги помолим да се изявят в несъмнено къде по-велики други форуми
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  3. #123
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by valjo
    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    Quote Originally Posted by WhitePower
    ..............и сега когато всички се наругаха на воля ако може някой да почисти ще е наи-добре щото маи в туннин и рацинг не сам чел нищо смисленно от многооооооо време насам
    и това е така защото такива като теб КГБ тоя с дизела и прочее пишман тунингисти пишат неща дет ама грам не са им ясни дават се определения за хора без дори да се познават и все виеее сте наи у час за тва е така а еи такива като мене ,живко, ландикар ,бобо и др. сме счупили по някое друго желязо на пътя преди да напишем каквото и да било у нета а не само да трием буквите на клавиатурата кат вас мамини паркетни рацерчета
    и като сте го направили, то няма нужда да споделяте опит нали ?
    като изключим Живко!

    нещо не виждам ква е разликата от "мно велик дето не казва нищо" и такъв дето не разбира.... и от двамата файда няма, само дето "спеца" дразни
    и пак опираме до вечния въпрос за жилото и меда....

    ландикар не го знам нито колко е начетен, нито колко е тунингист, има 2 поста в тоя форум, следователно тук конкретно е г-н Никой

    или ще спазва правилата, или просто няма да е тук, и без това досега не е бил, нищо за нас не се променя

    и тунинга май ще го преименуваме на "идете при Бобо", той е единствения който е направил нещо конкретно и осезаемо за членове на клуба и форума.....

    останалите, велики или квито и да са, може да ги помолим да се изявят в несъмнено къде по-велики други форуми
    1. Съгласен съм с мнението на Орлин(бялата сила)
    2. Абсолютно съгласен с Вальо
    3.Павлине - ако искаш се обиждай , ама като се заяждаш полза няма - погледни си последните 100 мнения и виж колко съвети от личен опит си дал (знам че разбираш - ама явнои се скъпиш и не помагаш)
    П.П. И преди да поясниш , че съм мамино синче - да знаеш , че не съм - всяка стотинка си изкарвам сам - дори още...оот студентските години- помагам и на наще. Е,
    да - не разбирам от колли, ама какяво от това - не се заяждам, а се опитвам да помогна , пък макар и да съм ламер
    Айде чистете и тая тема!!!!!!!Аз казах
    А както казва Киро ( и той не е мамино синче и не се заяжда по принцип) цитирам "АЗ ако имах неговото време и не трябваше да изкарвам пари по 14 часа на ден, щях да бъда във Форрмула 1 - технически на Райконен , а не в Русе" - това е точен цитат да знаеш Аз предпочитам да е на Маса , ама това е друг въпрос
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  4. #124

    Default

    Quote Originally Posted by landikar
    КГБ-то сигурно ти е казал че го изритах от магазина.
    Нещо почна да си фантазираш май....

    няколко пъти ти казах в магазина ти, че няма смисел да спориме....ти твърдиш че работи, аз не. Спора е безмислен....

    А и реакцията ти беше абсолютно същата като постовете ти тук....обиди, заплахи, псувни...само, че за разлика от тук, там проблема ти беше, че съм ти влезнал в магазина с ръце в джобовете и по този начин съм ти мутрял

    Както тука ти написаш и тогава ти казах, разговора ми с теб приключи...и си излезнах от магазина.

    Или може би трябваше да продължа безмисления спор, който ти се опитваше да превърнеш в махленска разправия.

    Съжелявам ама аз не отивам в магазин, за да водя безмислени спорове или да се бия с някой...Ако ти по-този начин възприемаш клиентите си, си е абсолютно твой проблем.


    пс: Малко смешно ми става, ама това за изритването, явно ти е нормалната реакция при опит за рекламация на нещо Съдейки по това което си написал....Гузен негонен бяга...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  5. #125

    Default

    Ми Мамин, какво да направя кат си толко момче ве?Не можах да се изконтролирам,просто си мноооооо ......ама многуууу. ...И малко по-приказлив, отколкото требе.
    Видя ли как са наака за филтърчето?
    Като пич
    И за уредчето дет сега е при Бобо пак така се спусна без подготовка.Ако беше изчакал да видя какво му е станало сега щеше да имаш бачкащо бустметърче с касова бележка от Топспийд. Не ме кефят такива палячовци като тебе.Какво да направя..

  6. #126

    Default

    Quote Originally Posted by landikar
    Ми Мамин, какво да направя кат си толко глупаво момче ве?Не можах да се изконтролирам,просто си мноооооо тъп......ама многуууу. ...И малко по-приказлив, отколкото требе.
    Видя ли как са наака за филтърчето?
    Като пич
    И за уредчето дет сега е при Бобо пак така се спусна без подготовка.Ако беше изчакал да видя какво му е станало сега щеше да имаш бачкащо бустметърче с касова бележка от Топспийд. Не ме кефят такива палячовци като тебе.Какво да направя..
    Мале, мале Лъчо не мога да повярвам, че ти ги пишеш тия работи !!!! Кажи ми защо ти трябва да се обясняваш на някой си, при това точно по такъв начин?? Знам за случая ви с него в магазина, ама не ти отива да палиш така, особено за такива тъпотии.

    Сега по въпроса с филтрите. Искам да се обърна по-специално към ония човек с дизеловата алфа 146 Братле интересно ми стана защо ти е спортен филтър на 90 коньова печка?? Просто ми е чудно...по-добре си купи тасове И защо си мислиш, че филтъра ти е виновен, че избива масло през картерните??? Нещо не мога да хвана връзката
    Не искам да се заяждам, ама мисля, че прекалихте много. Лъчо е светлинни години по-напред в матряла от вас по отношение на тунинга и само това, че правите от мухата слон ви прави смешни Случва се да има дефектирала стока, той човека не си ги дялка вкъщи за да дава гаранция за всяко едно!! Само искам да ви светна, че доста части от този магазин се използват от доста бързи коли...ама ДОСТА бързи Що нито един собственик на която и да е от тези бързи коли не е изпищял за нещо?????????

    Айде със здраве

  7. #127
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Понеже нещата постепенно стигнаха твърде далече, заключвам темата, а ако има нещо за доизясняване можете да го направите на ЛС.
    Нищо лично към никого в темата, но от 3-4 страници тъпчете върху едно и също с различни думи.

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •