Results 1 to 2 of 2

Thread: No media available - проблем

  1. #1
    започва да се пристрастява angels's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    98

    Default No media available - проблем

    По време на вчерашното пътуване приятелката ми реши да си зарежда айфона, (в жабката освен стандартното usb имам и ето тая машинарийка) http://www.dension.com/products/car-...s/gateway-lite ... всичко беше наред докато не загасих двигателя за кратка почивка, след това започна да изписва No source available, когато избера CD. Гласовата команда за пускане на медия връща женски глас, който ми съобщава, че няма източник, връщане на заводските настройки и махане на клемета за час не помогнаха, пробвах с две други флашки - същата работа. Идеи?
    Last edited by angels; 23-09-2015 at 18:40.
    Alfa Romeo 159, 1,9JTS EX

  2. #2
    започва да се пристрастява angels's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    98

    Default

    Някой поне да знае как се прави някакво "генерално" зануляване на аудиото? Префлашване на Blue&Me също не даде резултат...

    П.С. Проблема е решен, не знам кoe точно даде резултат, но ето какво направих, ако някой някога попадне в такава ситуация.
    Форматирах наново флашката, като махнах отметката от Quick format, Файлова система - (по подразбиране FAT), отново качване на mp3. И с гласовите команди Play anything - (благодарности на nickgaidarov) ... тръгна сякаш никога не е спирала.
    Last edited by angels; 24-09-2015 at 18:23.
    Alfa Romeo 159, 1,9JTS EX

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •