Results 1 to 15 of 22

Thread: Реглаж на заден мост на 166

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default Реглаж на заден мост на 166

    Къде да отида да оправят геометрията на задния мост, че ходих при моите майстори, които иначе добре се справят, ама след намесата им Алфата изобщо не ще да върви в права посока

    Преди реглажа си беше много добре, ама сега като мине през неравност и задния мост хуква нанякъде
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  2. #2

    Default

    ZDRAVEITE BANDA EDIN SAVET AKO ZNAE NQKO KADE DA SI NAPRAVQ REGLAJ NA ZADEN MOST 4E HODIH PRI EDNI DARVARI I SEGA EDVA HVA6TAM PATQ KOLATA SI HODI NA KADETO SI ISKA ? ALFATA MI E 166 24 JTD 99G 136 HP
    Last edited by bubosvt; 30-08-2011 at 18:26.

  3. #3

    Default

    отговор от бандата:хващаш пътя за гората,а ма не завиваш на първия дъб в ляво а на втория в дясно...подминаваш първите дървари и на втората кабинка на горския го питаш къде са другите дървари.Ще ги видиш,ако са много подпийнали и са без брадви отиди в понеделник.Успех и дано хванеш пътя!
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  4. #4
    Болен алфист Tasho's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    1,035

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    отговор от бандата:хващаш пътя за гората,а ма не завиваш на първия дъб в ляво а на втория в дясно...подминаваш първите дървари и на втората кабинка на горския го питаш къде са другите дървари.Ще ги видиш,ако са много подпийнали и са без брадви отиди в понеделник.Успех и дано хванеш пътя!
    Алфа...всичко друго е компромис!
    http://www.youtube.com/watch?v=Pb1bhrof2PQ
    Алфа Ромео 166 2.0 T.S. -99 - бившата
    Алфа Ромео 166 2.4 JTD face - 2004 - настояща

  5. #5

    Default

    звънни им по електромера да ми запазиш час мерси

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by bubosvt View Post
    звънни им по електромера да ми запазиш час мерси
    Ееее колега,имаш напредък,пишеш на български с малки букви.Сега ако и напишеш от кои град си ще е екстра,да те насочиме къде да отидеш.Че ми спряха тока а по водосточната тръба не чувам добре.Губи се сигнала.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  7. #7

    Default

    Вантотрейд са си все така добри в диагностиката и регулировката на ходовата част както преди 4години когато е открита темата.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  8. #8
    Старши алфист Walker's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София - Младост
    Age
    38
    Posts
    529

    Default

    Quote Originally Posted by bubosvt View Post
    ZDRAVEITE BANDA EDIN SAVET AKO ZNAE NQKO KADE DA SI NAPRAVQ REGLAJ NA ZADEN MOST 4E HODIH PRI EDNI DARVARI I SEGA EDVA HVA6TAM PATQ KOLATA SI HODI NA KADETO SI ISKA ? ALFATA MI E 166 24 JTD 99G 136 HP
    Пиши на кирилица и напиши от кой град си!
    --Alfa Romeo 147 1.9JTD -- Keep walking! --

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •