Results 1 to 5 of 5

Thread: Добър майстор в Плевен?

  1. #1

    Default Добър майстор в Плевен?

    Здравейте, някой знае ли добър майстор разбиращ от Алфи в Плевен? Имам един, при който ходя и съм доволен, но от около една седмица имам едно дразнещо почукване идващо от лявата гума. Мислех че е заминал някой тампон, но ги провери и каза че всичко е наред, но просто като я карам и се усеща страшно много...
    Колата е 147 1.9 JTD

  2. #2
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Стабилизираща щанга.
    За майстори акъл не давам, щот всеки може да си остави ръцете.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    село Плевен
    Posts
    81

    Default

    Quote Originally Posted by MJ23 View Post
    Здравейте, някой знае ли добър майстор разбиращ от Алфи в Плевен? Имам един, при който ходя и съм доволен, но от около една седмица имам едно дразнещо почукване идващо от лявата гума. Мислех че е заминал някой тампон, но ги провери и каза че всичко е наред, но просто като я карам и се усеща страшно много...
    Колата е 147 1.9 JTD
    Отиди при Ферито или Илийчо https://goo.gl/maps/JVQga

  4. #4

    Default

    Мерси колега. Имаш ли номера на някой от тях или трябва в дясно някъде където се пада от Кауфланд да ги търся.

  5. #5

    Default

    Здравейте,
    други предложения някой има ли? Отидох днес да ги търся въпросните Фери и Илийчо не ги намерих. Намерих номера на единия, който ми се изсмя като чу, че говоря за Алфа и каза цитирам "Няма смисъл да ме търсиш за Алфи". Явно е поредния набеден герой, който като види нещо по-сложно от Голф 3 и е предал Богу дух.

    Някаква идея за други майстори, по възможност да са малко по-ерудирани.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •