Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Bluetooth OBD 2 за Алфа ромео 156 1.9jtd 16v mjet 2005

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Бургас
    Posts
    141

    Default

    Хептен се обърках вече ...снощи четох из разни форуми и сайтове едни казват може други не може и се обърках....сложих си таблет в таблото на 156 Фейс лифт и ми се щеше на него да си гледам горивото и водата за сега водата си е гледам само това гориво на Torque уж е в зелено демек трябва да го отчита... но седи на 0% ползвам vgate wifi адаптер
    Last edited by vernibgs; 15-05-2015 at 08:27.

  2. #17
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Бургас
    Posts
    141

    Default

    ако трябва да взимам сигнал от някъде и да го свързвам с буксата на ECU-то моля кажете от къде да го взема и къде да го свържа

  3. #18
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Post

    Quote Originally Posted by vernibgs View Post
    Хептен се обърках вече ...снощи четох из разни форуми и сайтове едни казват може други не може и се обърках....сложих си таблет в таблото на 156 Фейс лифт и ми се щеше на него да си гледам горивото и водата за сега водата си е гледам само това гориво на Torque уж е в зелено демек трябва да го отчита... но седи на 0% ползвам vgate wifi адаптер
    И за какво толкова я гледаш тази "вода"

    Вземи си ей това и ще си гледаш всичко на предния "джам"..Аз го ползвам и съм много доволен,гледам си напред и виждам всичко което ме интересува.Даже ти казва кога да превключиш на друга предавка !
    http://www.amazon.it/dp/B00MBC6XF6/r...I3RU2LFYAV5U52
    Last edited by eproHD; 15-05-2015 at 12:00.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  4. #19

    Default

    А въпросното табло може ли да се чете с VAG-com и ако да, то с коя позиция?

  5. #20
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Бургас
    Posts
    141

    Default

    В случая ми трябва нивото на горивото понеже имам таблет в таблото вместо кръглите уреди

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •