Results 1 to 2 of 2

Thread: Проблем селеоид?

  1. #1

    Default Проблем селеоид?

    Здравейте, от няколко месеца колата ми (147 jtd 16v) постоянно поддържа грешката - motor control failure. От изчетеното във форума стигнах до извода, че геометрията е за чистене. За това ми мнение допринесе и факта, че колата започна постепенно да върви по - малко, като това се случи, когато започнах да я карам само градско, на къси разстояния, и естествено след не много време светна грешката, като от тогава не изчезва. Вчера свалих турбината, разглобих я, но геометрията не беше особено зацапана. Изчистих, сглобих, паля и след 200 м. отново същото(като за тези 200 м. отново не вървеше както е нормално). Това което се сетих да направя допълнително - преглед на всички вакуми, почистване на мар-а, и пак същото. Соленоида ли е единственото, което остава като проблем, при условие, че приемаме, че това което съм проверил и оправил е в изправност? Ако някой може да каже евентуални други причини за тази грешка ще бъда изключително благодарен. Направих графика, която се надявам да е що - годе прилична, и ако е такава, ще се радвам всеки, който имам какво да сподели да го направи.
    Благодаря предварително на всички!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Без име.jpg  

  2. #2
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    От тази снимка нищо не се разбира!
    Качи направо графиката!

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •