Мне бе американците подкрепили Априлското въстание - учебник 3 клас по история.Всичко се използва срещу рРусия която има дързоста да не си предава интересите.По отношение на добруджанската победа пак от алчност сме застанали на страната на Германия, и понеже не се знае какво е щяло да стане ако бяхме застанали на страната на Русия естествено е удобно да я демонизираме.И сега пак са развързали торбата с обещания обаче не виждам резултати, естествено търсим безкрайни оправдания в ония 45 години и те така.Русия беше добра когато се разпродаваше от Елцин , щом дойде Путин далаверката спря и стана лоша.Най клошото е че по силата на натовските споразумения няма проблем да се настанят турски бази у нас, нали сме си съюзници, щото САЩ могат да кажат скъпо ни излизате нали Турция е съюзник тяше ви пази.В момента ние не можем да пръднем без благословията на Брюксел и Вашингтон, ма иначе ми говорят за независимост.Мен че ще ми е кофти ясно, ама на Николай и сие ще им е по-кофти като се окажат в положението на използвани и излъгани.