Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Крушки 100w

  1. #16
    Запален алфист t0shet000's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Варна
    Posts
    151

    Default

    Quote Originally Posted by ivailo rachev View Post
    И аз имам наблюдение над Блу вижъна,доста добри са и светят много приятно,съгласен съм с адаша,по-добри са от много 100 ватови крушки,но ако създателя на темата не е късметлия ще горят често,имам продадени доста комплекти от тях има случаи горят има и такива дето карат над 2 години с тях.
    Ами по принцип не съм от най-големите късметлии (особено от към крушки) ама днеска след работа отивам да хвана едни блу вижънки за ушите и каквото стане... Благодаря отново за отговорите, ще пиша дали съм доволен после
    Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark ECO 105 Hp

  2. #17
    Запален алфист t0shet000's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Варна
    Posts
    151

    Default

    Така... Купих блу вижънките, сложих ги и... До някъде съм разочарован... Вярно светят силно, но някак ми жълтеят, аз съм с лед габаритки и едната част от фара свети бяло с лек нюанс на синьо, а другата жълтее... Както и да е, толкова пари съм дал за тях, за сега ще си ги ползвам
    Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark ECO 105 Hp

  3. #18
    Старши алфист Drag0's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    786

    Default

    Blue vision-a са само малко по-бели от стандартните , но не са силни. Xtreme vision-a са най-добрите , които съм ползвал. Доста са скъпи но горят доста по-рядко от топ моделите на осрам, на осрам пък са по-евтини...

    Имам и едни GP Thunder , 55 вата са , проверени с мултиметър, на цвят докарва все едно е ксенон 6000к. Обаче са много слаби, стават само за гъзария и са практически неизползваеми по тъмно.
    ...

  4. #19
    Запален алфист t0shet000's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Варна
    Posts
    151

    Default

    Quote Originally Posted by Drag0 View Post
    Blue vision-a са само малко по-бели от стандартните , но не са силни. Xtreme vision-a са най-добрите , които съм ползвал. Доста са скъпи но горят доста по-рядко от топ моделите на осрам, на осрам пък са по-евтини...

    Имам и едни GP Thunder , 55 вата са , проверени с мултиметър, на цвят докарва все едно е ксенон 6000к. Обаче са много слаби, стават само за гъзария и са практически неизползваеми по тъмно.
    Хаха, и аз имам едни такива, само че са 7000к. Много синеят и при влажна настилка все едно съм без крушки. Само че излязаха много здрави, ползвах ги близо година на дългите,защото за друго не ставаха. Инъче до сега ползвах едни измислени "xenon look" от кауфланд - 2 за 10лв и си бяха 6000к, само че също ми идваха слаби и горяха през 2 месеца. Най доволен бях от едни ибейски светеха супер 6000к бяла наситена светлина, неразличими от ксенон, но за жалост изкарваха по седмица-2.

    За сега ще карам с блу вижъна, пък на пролет съм намислил лупи с ксенон да слагам
    Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark ECO 105 Hp

  5. #20
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Намери един кабел ноколо и над 1.5 мм! Запали мотора и фаровете! Единият край на кабела го дай на изхода на динамото, а с другия цъкай по плюса на включения фар. Ако се увеличава светлината, значи си за релета и никакви крушки, та ако ще да са златни няма да ти помогнат. Което те връща към това, как се слагат релета!?
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  6. #21
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Тия крушки - нам си къв вижън реално ги правят на по-ниско работно напрежение, та като работят на 12 - 14V светят силно. Това е и причината за да горят като пуканки.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •