Quote Originally Posted by DiStefan0 View Post
Кире,
Съгласен съм .. обаче колко сме тука дето сме заделили 15-20 бона за кола ? Повечето сме до 10-на хилки ...

.. за 159 да строшиш 2 бона разходи по докарване е безмислено ... впрочем както и за всяка Алфа.
Абе не знам дали повечето са до 10-ина хилки, ама Кики е прав че в темата за обявите масово се коментират ТИ-ки у Германия и не знам кви 159-ки дето в европа гонят 10К евро.
И за второто не съм съгласен - в западна европа Алфи произведени 2010-2011 дето се продават за по близо 15 К евро колкото искаш. Включително има и 159-ки такива - серия 3. Така че ако някой е решил да си вземе такава кола, която смята после да кара повече време и по-дълго да е него, а не след 2 години да я хвърля, по-скоро си заслужава да даде някой лев повече за да иде да я види. Тъй че е малко относително колко пари си заслужават за внасянето на "всяка Алфа"


Quote Originally Posted by Kuku View Post
Правил съм всичките тези неща, за които говорим и точно за това не бих ги правил отново - просто не ми харесва този начин
Мене ако питаш, таа китна страна е пълна с хора които гледат от всяко нещо да измизерстват и то не защото им се налага или защото нямат възможност за нещо повече, а защото просто така им харесва Кефи ги Ма тва е друга тема.