Results 31 to 31 of 31

Thread: Педала на спирачките отказва по време на движение

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default Педала на спирачките отказва по време на движение

    Колеги днес както си карах,ми направи впечатление че педала на спирачките е леко омекнал,след което в следващите 5 минути нямах почти никакви спирачки.Съвсем малко спираше когато педала е напълно до долу.Веднага погледнах да ли имам течност в казанчето,не беше мръднала.Огледах за течове от долу нямаше.Закарах я в най-близкия сервиз,там ми казаха,че вероятно е тръгнал спирачния цилиндър.Странното е че като поседя известно време на едно място,се оправи и си спираше както си трябва.Решихме да сменим за всеки случай и спирачната течност,после тестваха колата,никакви ядове.Тръгнах да се прибирам,първите 3-4 километра беше добре,после пак в рамките на 5 минути нямах никакви спирачки,как съм се прибрал само аз си знам.В сервиза казаха,че може и абс помпата да е заминала.Ако педала е до долу и нямам спирачки,нещо не ми се вярва да е от абс помпа.А и ако е тръгнал цилиндъра,как така след 15 минути на място ще имаш вече спирачки,и като тръгнеш първите 3-4 километра имаш спирачки?Някой има ли идея какъв може да е проблема.
    Last edited by кученцетоОгиитаткоДоги; 05-02-2015 at 21:07.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •