Results 1 to 3 of 3

Thread: Blue&me проблем

  1. #1
    Запален алфист AHAHu's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Варна
    Age
    36
    Posts
    102

    Default Blue&me проблем

    Здравейте колеги , случайно някой от вас да е срещал следния проблем:
    Телефонът ми е свързан с bluetooth системата на колата , обаче на екрана на таблото не ми показва нищо . Мисля че проблема ми е във визуализацията . Защото мога да набера някой от волана , но не ми показва нищо , а постоянно стои датата на колата. Също така като набера някой през телефона си системата веднага се пуска и я ползвам за bluetooth слушалки. Затова смятам , че единственият ми проблем е ,че не визуализира , а е активно като background. Аз даже на няколкото пъти от колата съм набирал посления избран номер от телефона само чрез натискане на 3-4 пъти бутона слушалка от волана .
    Според вас дали един ъпдейт ще оправи нещата ? Или има и по-лесен начин ?
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 210 hp , no dpf & egr

  2. #2
    Запален алфист AHAHu's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Варна
    Age
    36
    Posts
    102

    Default

    Здравейте колеги , случайно успях да намеря решение на проблема - видях в алфаоунъра как са се справили с такъв проблем - направили за рестарт на blu&me системата. За тази цел се маха минуса от акумулатора (тя е със щипка и има свободен достъп до нея) и след това изчаках 2-3 минути и воала - системата започно да работи , както преди. Лошото е ,че се нулира дата , час , trip A и B . За сега поне , само това видях .

    Надявам се темата да е полезна , ако ли не , моля да я изтрие някой модератор/администратор
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 210 hp , no dpf & egr

  3. #3
    Запален алфист ivomanev's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Location
    София
    Posts
    134

    Default

    Евала колега
    Темата със сигурност е полезна, но дори и да не е според мен това е правилния начин на писане във форума!!!
    Всеки пише теми и задава въпроси без накрая да каже и напише как действително си е решил проблема за да не вземе случайно да улесни някой друг колега със същия проблем!!!
    Поздравления
    Alfa Romeo 156 - 1.9 JTD 100 и не знам си там колко коня

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •