Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 38 of 38

Thread: Махнах си задното гърне Alfa164 2.0 Twin Spark

  1. #31
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    [quote=75 2.0 turbo][quote="Nasko_77":3mxc9uxi][quote="75 2.0 turbo":3mxc9uxi]
    Quote Originally Posted by "Nasko_77":3mxc9uxi
    Ами добре де, ако не трябва да вярвам на скоростомера си, дай ми идея как да си засеча от 0-100
    има едни мъънииинки джиджавки дет им викат Г-ТЕК чуал ли си ги намери някои дет има и си премери гробището преди и след сам ще се убедиш че си е все същия труп [/quote:3mxc9uxi] Ауууу, какви грозни думи [/quote:3mxc9uxi]
    еми грозни ама реални ве баце а да не би да искаш да ни кажеш че колата ти е бърза и аз да съм пропуснал [/quote:3mxc9uxi]Не Искам да кажа, че ми е любовница
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  2. #32
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    И сега Сериозно! Значи да разбирам, че тая мръсница не може да ги направи за 11 сек. та ако ще и свинка на джамия да се качи.
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  3. #33
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by Nasko_77
    И сега Сериозно! Значи да разбирам, че тая мръсница не може да ги направи за 11 сек. та ако ще и свинка на джамия да се качи.
    Ми по-нагоре беше писал, че колата ти дава с 1 сек. по-добро ускорение от данните по каталог, без нищо да е доработено, само щото си по-рацер. Аз си мисля, че твойта кола за да слезе 1 сек. по-надолу със 1.4 ТС мотор трябва поне чип да има, а може би и повече неща. Сметни ти със 103 коня и около 130 нютона въртящ момент при тегло не по-малко от 1200 кг. колко лесно ще отидеш под заводското ускорение
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  4. #34
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    [quote=Bobi_33]
    Quote Originally Posted by "Nasko_77":2xrnl911
    И сега Сериозно! Значи да разбирам, че тая мръсница не може да ги направи за 11 сек. та ако ще и свинка на джамия да се качи.
    Ми по-нагоре беше писал, че колата ти дава с 1 сек. по-добро ускорение от данните по каталог, без нищо да е доработено, само щото си по-рацер. Аз си мисля, че твойта кола за да слезе 1 сек. по-надолу със 1.4 ТС мотор трябва поне чип да има, а може би и повече неща. Сметни ти със 103 коня и около 130 нютона въртящ момент при тегло не по-малко от 1200 кг. колко лесно ще отидеш под заводското ускорение [/quote:2xrnl911]Не знам дали е доработено или не Не съм я копувал от магазина Разбрах обаче, че тея 11сек. ги дават с 2-3 пасажера освен рацера. От там изхождам, че ако я поизцедиш както трябва може да падне и секунда по-долу.
    П.С Защо така из форума витае хроничен песимизъм Сигорно вече съм го изчел целия, но да се насърчават хората един друг, почти не забелязах. А само..... напротив. Точно обратното
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  5. #35
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    SF
    Posts
    95

    Default

    ъъъ, това последното - май си е пра стара БГ традиция
    Hell Yeah!

  6. #36

    Default

    [quote=Nasko_77][quote="Bobi_33":3esa75yp]
    Quote Originally Posted by "Nasko_77":3esa75yp
    И сега Сериозно! Значи да разбирам, че тая мръсница не може да ги направи за 11 сек. та ако ще и свинка на джамия да се качи.
    Ми по-нагоре беше писал, че колата ти дава с 1 сек. по-добро ускорение от данните по каталог, без нищо да е доработено, само щото си по-рацер. Аз си мисля, че твойта кола за да слезе 1 сек. по-надолу със 1.4 ТС мотор трябва поне чип да има, а може би и повече неща. Сметни ти със 103 коня и около 130 нютона въртящ момент при тегло не по-малко от 1200 кг. колко лесно ще отидеш под заводското ускорение [/quote:3esa75yp]Не знам дали е доработено или не Не съм я копувал от магазина Разбрах обаче, че тея 11сек. ги дават с 2-3 пасажера освен рацера. От там изхождам, че ако я поизцедиш както трябва може да падне и секунда по-долу.
    П.С Защо така из форума витае хроничен песимизъм Сигорно вече съм го изчел целия, но да се насърчават хората един друг, почти не забелязах. А само..... напротив. Точно обратното [/quote:3esa75yp]

    Аватарите ти са потресаващи, как да сме в настроение....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  7. #37
    Болен Алфитист Nasko_77's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    887

    Default

    [quote=ne0][quote=Nasko_77]
    Quote Originally Posted by "Bobi_33":25iceehv
    Quote Originally Posted by "Nasko_77":25iceehv
    И сега Сериозно! Значи да разбирам, че тая мръсница не може да ги направи за 11 сек. та ако ще и свинка на джамия да се качи.
    Ми по-нагоре беше писал, че колата ти дава с 1 сек. по-добро ускорение от данните по каталог, без нищо да е доработено, само щото си по-рацер. Аз си мисля, че твойта кола за да слезе 1 сек. по-надолу със 1.4 ТС мотор трябва поне чип да има, а може би и повече неща. Сметни ти със 103 коня и около 130 нютона въртящ момент при тегло не по-малко от 1200 кг. колко лесно ще отидеш под заводското ускорение
    Не знам дали е доработено или не Не съм я копувал от магазина Разбрах обаче, че тея 11сек. ги дават с 2-3 пасажера освен рацера. От там изхождам, че ако я поизцедиш както трябва може да падне и секунда по-долу.
    П.С Защо така из форума витае хроничен песимизъм Сигорно вече съм го изчел целия, но да се насърчават хората един друг, почти не забелязах. А само..... напротив. Точно обратното [/quote:25iceehv]

    Аватарите ти са потресаващи, как да сме в настроение....[/quote:25iceehv] Заслужил майстор на Аватара
    ALFA ROMEO 145 1.4TS "lusso"..

    ROVER 200 RF 2.0TDI

  8. #38
    Старши алфист 156's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    692

    Default

    Quote Originally Posted by Nasko_77
    Заслужил майстор на Аватара
    Да ти кажа честно аватарът с момо-то по-ме кефеше, не знам шо
    '05 166 V6
    '98 156 2.0 TS ex ...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •