Results 1 to 15 of 75

Thread: Пълен Фиатаджия си станах аз !!!!!

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    49
    Posts
    1,764

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Рено никога не можеш да го сравняваш с Фиат Идеята е перфектна средно голяма градска семейна кола,която е идеална и за дълъг път.А ти накъдето си тръгнал,аз оттам се връщам,няма смисъл да ми обяснявате как съм се прецакал,поживейте малко с 59-те си и тогава говорете

    ---------- Post added at 10:14 ---------- Previous post was at 10:08 ----------



    Абе не биеш,защото повечето части за коуеуото хич не са евтини !!!!!
    Не ме разбра правилно, исках да кажа че : евтината кола с евтината подръжка си е повърня !
    Колко по висок клас толкова по добре !
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  2. #2
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by vovata View Post
    Не ме разбра правилно, исках да кажа че : евтината кола с евтината подръжка си е повърня !
    Колко по висок клас толкова по добре !
    За какво въобще пишеш тук,не можах да разбера ?????
    За кое е по-добре ???? Ако твоето щастие зависи от това каква кола караш,не определяй и другите като такива,защото на мен вече не ми пука особено какво карам,стига да е практично и да имам възможност да не мисля постоянно за него,и да е италианско разбира се !!! А викаш евтината кола със скъпа поддръжка,голям кеф а ???? Защото 159 е точно това,евтина кола със скъпа поддръжка,но ти няма как да знаеш още.Казах ти,поживей с нея и тогава говори.

    П.С.Повярвай ми,на мен ми минават стотици коли през ръцете,най-вече всякакви италианки,мисля че по-добре знам от теб кое е добро и кое лошо !!!!
    Last edited by Mury; 13-05-2015 at 15:21.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •