Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 53

Thread: Снимки от срещата в Солун

  1. #16
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by pinko
    Аре не се правете на деца, срещата мина добре, забавлявахме се, видяхме се и се запознахме с комшиите.

    Но това да ви е за урок, че на жисиемите за такава организация не бива да се разчита. Шибана модерна техника, която не работи точно тогава, когато най ти трябва.

    В Мелник цяла сутрин нямаше грам покритие на Мтел, аз си получих разни есемеси от предната вечер чак на другия ден при разклона за Петрич. Отделно сички, които са в група на Мтел, също нямаха роаминг в Гърция.

    На мен Кютека с навигацията заби точно когато най-много ми трябваше - на излизане от Солун, та се лутах 15 минути, докато шибания Уиндоус се рестартира.
    Хаха,тия със скъпарските телефони са така.Ако искаш сигнал,си купи Алкател или Сажем.Моите съболезнования,аз си имам сигнал и на Мелник,и на Серес с Мтелско покритие,а нямам роуминг
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  2. #17
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa
    Quote Originally Posted by pinko
    Аре не се правете на деца, срещата мина добре, забавлявахме се, видяхме се и се запознахме с комшиите.

    Но това да ви е за урок, че на жисиемите за такава организация не бива да се разчита. Шибана модерна техника, която не работи точно тогава, когато най ти трябва.

    В Мелник цяла сутрин нямаше грам покритие на Мтел, аз си получих разни есемеси от предната вечер чак на другия ден при разклона за Петрич. Отделно сички, които са в група на Мтел, също нямаха роаминг в Гърция.

    На мен Кютека с навигацията заби точно когато най-много ми трябваше - на излизане от Солун, та се лутах 15 минути, докато шибания Уиндоус се рестартира.
    Хаха,тия със скъпарските телефони са така.Ако искаш сигнал,си купи Алкател или Сажем.Моите съболезнования,аз си имам сигнал и на Мелник,и на Серес с Мтелско покритие,а нямам роуминг
    в Мелник нямаше НИКАКВО покритие на МТЕЛ в събота сутринта, ама грам ич никво! та ако ще с военен телефон да си
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  3. #18
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa
    Quote Originally Posted by valjo
    абе Вирусе, Петко верно нема роаминг на МТЕЛ номера си
    аз бях в колата му, не е звънел

    да се бехте обадили на мен, на БатВас, на който и да е?
    Ами звъняхме на номера,който той ни даде.Така,че Мтел,това-онова-глупости! На крива ракета космоса й пречи! Пепи как нема проблем,та само вие сте имали,а?! Водафон за вас няма ли?!
    до ранния следобед немахме проблеми и ние, точно на Водафон, разбирай до 4 следобед, ако бехте се обадили примерно на моя телефон, или на някой друг - па се мисля ми имаш номера, да ти се не знае и македонската тиква?
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  4. #19
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    бе тия византийци толкова ли нямаха нещо по-така за показване

  5. #20
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by valjo
    Quote Originally Posted by virusalfa
    Quote Originally Posted by valjo
    абе Вирусе, Петко верно нема роаминг на МТЕЛ номера си
    аз бях в колата му, не е звънел

    да се бехте обадили на мен, на БатВас, на който и да е?
    Ами звъняхме на номера,който той ни даде.Така,че Мтел,това-онова-глупости! На крива ракета космоса й пречи! Пепи как нема проблем,та само вие сте имали,а?! Водафон за вас няма ли?!
    до ранния следобед немахме проблеми и ние, точно на Водафон, разбирай до 4 следобед, ако бехте се обадили примерно на моя телефон, или на някой друг - па се мисля ми имаш номера, да ти се не знае и македонската тиква?
    Баце,мислех,че си имам работа със сериозни хора,ама сте един дол дренки,с мноо малки изключения! Още в петък вечерта санданчани ви питаха 101 пъти в колко часа е тръгването и къде да се чакаме.Ама явно тая фалшива ракия ви е замътила съзнанието още рано-рано.... добре,че пих само 50 грама(лъхна ми на спирт).
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  6. #21
    Политкомисар Yon's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    В. Търново
    Posts
    1,226

    Default

    Чичо Алфаманиако как вика : "яяя какво е станало тука? "

    п.с.
    За незапознатите : Трябва да се знае ,че по-горните квалификации са шеговити защото хората се познават отдавна Де се вика: "в един цирк играем знаем си номерата"
    97' Alfa Romeo 146 1.6 TS
    06' Smart Forfour 1.3

    .....и тогава Ботев слязъл от Балкана със "Шмайзер" в ръка....

  7. #22
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by Yon
    Чичо Алфаманиако как вика : "яяя какво е станало тука? "

    п.с.
    За незапознатите : Трябва да се знае ,че по-горните квалификации са шеговити защото хората се познават отдавна Де се вика: "в един цирк играем знаем си номерата"
    Това с номерата е така,ама някои взеха и цял репертоар да изваждат
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  8. #23
    BlackAngel Alfamaniak's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    639

    Default

    Според мен никой не трябва да се сърди. Комуникациите куцаха доста. Сутринта в 9 ч., аз звъннах на Митака /Вирусалфа/ и му казах, че след 1 ч. тръгваме и се разбрахме, че той ще тръгне с момчетата от Сандански и ще се чуеме направо там, а там да се свържеш с някой си беше направо чудо.
    Fiat Punto 1.9 JTD
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by Alfamaniak
    Според мен никой не трябва да се сърди. Комуникациите куцаха доста. Сутринта в 9 ч., аз звъннах на Митака /Вирусалфа/ и му казах, че след 1 ч. тръгваме и се разбрахме, че той ще тръгне с момчетата от Сандански и ще се чуеме направо там, а там да се свържеш с някой си беше направо чудо.
    Само ти не трябваше да се обаждаш, че тебе като те почна

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by MrX
    бе тия византийци толкова ли нямаха нещо по-така за показване
    Ми 156 ГТА, ГТВ 3.2, Една 146 с РС вътре....ще ги видиш на филмчето....голямите им резачки не се появиха май.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  11. #26
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Абе, Петко да беше казал вечерта в кръчмата , че М-телския номер не работи в Гърция. И смс-а на него пратих и на него звънях- няма връзка с тоя номер. Иначе бяхме на Бялата кула около 1:30 - 2:00 -кьорава алфа нямаше. Обикаляме час- два пак така. Преди да тръгнем видяхме 1 -146 (ще опитам да кача снимка) паркирана близо до нас ,не знам дали е на съфорумник. На тръгване на предното стъкло намерих визитка на гръцки ALFA-сервиз не знам дали е бил от техния клуб или прасто е видял алфа и си прави реклама. Има адрез и e-mail та може да му пиша тия дни. Ето и 3 снимки от мен.
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  12. #27

    Default

    Ми колега не сме се разбрали като хората...за другия път вече като знам всичко там къде как какво...може да направиме нормална организация.

    Това си беше разузнавателно пътуване, научихме всичко какво ни трябва...така, че разходките до там мисля, ще са доста.

    Скоро собственикът на АутоДелта Джано, ще ходи там и мисля тогава пак да отидем да го разпитаме това онова...че общо взето той е гурото на Алфите.

    пс: тази 147 не знам на кой е...не е била с нас.

    пс: Вируса да носи ракията другия път да не стават такива недорузомения.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  13. #28
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Мъжа и жената от 5-ата снимка №4837 (в центъра на снимката ) да не би да карат сива166-ка. Една такава видяхме на светофар на пешеходна пътека на 100-тина метра от наща кола. После май беше паркирана до тротоара на крайбрежния бул.
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  14. #29

    Default

    Пепи, точно на крайбрежния булевард, до една кула, като крепост, беше срещата, а първата група от пет Алфи пристигнахме точно в 13:40ч.
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  15. #30
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Ми колега не сме се разбрали като хората...за другия път вече като знам всичко там къде как какво...може да направиме нормална организация.

    Това си беше разузнавателно пътуване, научихме всичко какво ни трябва...така, че разходките до там мисля, ще са доста.

    Скоро собственикът на АутоДелта Джано, ще ходи там и мисля тогава пак да отидем да го разпитаме това онова...че общо взето той е гурото на Алфите.

    пс: тази 147 не знам на кой е...не е била с нас.

    пс: Вируса да носи ракията другия път да не стават такива недорузомения.
    Искам публично да се извиниш за това,че предварително не бяхте планирали кога и как да се пътува!
    Аlfa 164 Super 2.5TD

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •