Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 109

Thread: Tempra 1.5 Turbo

  1. #46
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Защо не четете ? Колегата не знае български, и ползваше гугъл транслейт... и беше супер зле. Предложиха му да ползва англииски и мисля ще се съгласите така е много по четливо. А какъв е форума няма значение

  2. #47
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Четеме ние, четеме!
    На мен например ми беше по-ясно с транслейтъра!
    Ся те да се 1-2 поста добре! Но цялата тема да е на английски....

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  3. #48
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default

    Според мене идеята е да се помогне на човека, сега вие какво искате-да спре да пише ли? И да каже-почнах на руски-не искат, на български-не искат, на английски-не искат. Аз в общи линии му разбирах и така и така, затова мисля, че са неоснователни критиките. Ако самият той е благосклонен-нека си пише всяко мнение и по двата начина.

  4. #49
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by Dimicha View Post
    Според мене идеята е да се помогне на човека, сега вие какво искате-да спре да пише ли? И да каже-почнах на руски-не искат, на български-не искат, на английски-не искат. Аз в общи линии му разбирах и така и така, затова мисля, че са неоснователни критиките. Ако самият той е благосклонен-нека си пише всяко мнение и по двата начина.
    В началото на темата автора си пишеше както трябва!!!
    После го объркаха и накрая стана боза!!!

    Така че кой какво искал, дали има значение щом има правила, а те са наложени за да се спазват и да е по-лесно на всички потребители на форума!


    Тя критиката ми е насочена към тези които го объркаха!

    Ся ако на човека му е по-лесно да пише на друг език и някой желае да превежда постовете на български ОК!

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  5. #50
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    66

    Default

    I have read the rules, respect the forum, so wrote the rules of the forum - in Bulgarian. But I do not know Bulgarian language, used oetomu translator. People said they did not really understand me. I want to tell you all my thoughts. I can write in two languages - Bulgarian and agliyskom. Anyway, I use a translator.

    I think I can share a lot of useful information. Just say you are interested in this topic? Continue description?

    Прочетох правилата, уважавам форума, така пише правилата на форума - на български език. Но аз не знам български език, използван oetomu преводач. Хората казват, че не наистина ме разбере. Искам да ви кажа, всичките ми мисли. Мога да пиша на два езика - български и agliyskom. Както и да е, аз използвам един преводач.

    Мисля, че мога да споделя много полезна информация. Просто кажи се интересувате от тази тема? Продължи описание?

  6. #51
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by Special Transmission View Post
    I have read the rules, respect the forum, so wrote the rules of the forum - in Bulgarian. But I do not know Bulgarian language, used oetomu translator. People said they did not really understand me. I want to tell you all my thoughts. I can write in two languages - Bulgarian and agliyskom. Anyway, I use a translator.

    I think I can share a lot of useful information. Just say you are interested in this topic? Continue description?

    Прочетох правилата, уважавам форума, така пише правилата на форума - на български език. Но аз не знам български език, използван oetomu преводач. Хората казват, че не наистина ме разбере. Искам да ви кажа, всичките ми мисли. Мога да пиша на два езика - български и agliyskom. Както и да е, аз използвам един преводач.

    Мисля, че мога да споделя много полезна информация. Просто кажи се интересувате от тази тема? Продължи описание?
    ЗА мен е интересно приятелю, пиши, не обръщай внимание на недоволните.
    Темата ти е интересна. Недоволни винаги ще има, игнорирай ги, пиши, за тези, на които е интересно.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  7. #52
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    +1 защото и спама е нарушение!
    Успех в начинанието!

  8. #53
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    66

    Default

    Благодаря ви за подкрепата!) Реших да се актуализира малко темата. Fiat турбо съединител Кром. Диаметър на двеста и трийсетмилиметра. Аз не знам дали ще издържи натоварването. Мисля, че по-добре, отколкото на Lada (Лада в диаметър - 200 мм). Ако не може да устои, а втори отвор в пневматична възглавница.

  9. #54
    Запален алфист Gosheto30v6's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Бургас
    Posts
    354

    Default

    А последно с каква скоростна кутия остава,защото ако е фиатовата и по голям сьединител ще сьбере,235мм. а има вариант и 240мм. ама с повече преправяне
    ALFA ROMEO 156 2.4 20V JTDM sportwagon ALFA ROMEO 155 Q4 300+++Ps.
    Alfa Romeo 145 3.0V6
    Alfa Romeo 33 1.7 16V 4x4 Аlfa spider 3.0 V6

  10. #55
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    66

    Default

    Здравейте на всички! Не съм публикувал тук))) постави на входа на турбината и приемника.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_0355.jpg   IMG_0356.jpg   IMG_0358.jpg   IMG_0366.jpg  

  11. #56
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    66

    Default

    Quote Originally Posted by Gosheto30v6 View Post
    А последно с каква скоростна кутия остава,защото ако е фиатовата и по голям сьединител ще сьбере,235мм. а има вариант и 240мм. ама с повече преправяне
    За съжаление в завода маховика Lada отидете до 230 mm диаметър на съединителя

  12. #57
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    66

    Default

    Инсталиране на радиатора от Alfa Romeo 155. Това е ясно още и не разширителен съд - резервоар пречи на инсталацията на блока за прием. Снимката показва различията в размера.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_0338.jpg   IMG_0340.jpg   IMG_0342.jpg   IMG_0343.jpg   IMG_0359.jpg  


  13. #58
    Diesel addicted emzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    1,350

    Default

    Write in English or Russian, Google translates with absolute nonsense.

    Mods could move the topic to the international section, that way, those who don't understand english or russian, won't complain.

  14. #59
    Старши алфист tqnbtb's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bulgaria,Burgas
    Posts
    535

    Default

    td05-18g ?? When it spools up on 1.5?
    alfa romeo 145 QV 15.38 (400m)
    Fiat punto GT in progress ~200hp

  15. #60
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    66

    Default

    Quote Originally Posted by tqnbtb View Post
    td05-18g ?? When it spools up on 1.5?
    yes, Td05-18g with billet wheel, like garrett GTX.

    my friend is the same turbine, the same volume - 1.5 liters. 1 bar at 3500-3700 rpm. 1.5 bar - 4200-4300rpm. and the filling does not fall to 8200 RPM.

Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •