Results 1 to 5 of 5

Thread: проблем след смяна на съединител

  1. #1
    започва да се пристрастява wazmo's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    39

    Default проблем след смяна на съединител

    Здравейте, вчера смених съединител-комплект Валео и двете помпи. Маховика се оказа здрав, няма луфтове. Днес се появи едно странно присвирване при потегляне. Някъде в средата на хода на педала точно при пълното зацепване свирва, много рядко го прави на втора. Иначе съединителя си работи добре. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем или има идея защо се получава така, моля да сподели. Колата е Алфа 147 жтдм 88кв
    Alfa Romeo 147 JTDm

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by wazmo View Post
    Здравейте, вчера смених съединител-комплект Валео и двете помпи. Маховика се оказа здрав, няма луфтове. Днес се появи едно странно присвирване при потегляне. Някъде в средата на хода на педала точно при пълното зацепване свирва, много рядко го прави на втора. Иначе съединителя си работи добре. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем или има идея защо се получава така, моля да сподели. Колата е Алфа 147 жтдм 88кв
    Моя след същите интервенции свири около 500 км градско и спря. Първо реших, че ми свири ремъка , не е страшно, после няма проблеми, работи идеално.
    Свиреше здраво и на първа и на втора.
    Last edited by lordliness; 05-12-2014 at 20:25.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #3
    Запален алфист alfaromeo16vVarna's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    471

    Default эоох

    и аз имам такъв проблем но аз не съм го сменял от място като дам газ пали гумите но ако е на баир нагоре се чува това присвирване не знам от какво е

    ---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

    гледах в 1 сайт може да е от много работи има някакви помпи на съединитела или вилка датчик или а помпите май са 2 горна и долна ако някой може да каже от какво е да заповяда
    алфа ромео 156 тс

  4. #4
    започва да се пристрастява wazmo's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    39

    Default

    След около 200км градско, от вчера присвирването изчезна, сега всичко е наред. Така и не разбрах защо присвирваше
    Alfa Romeo 147 JTDm

  5. #5

    Default

    Имало е да се понамести малко колега при мене след смяна леко приплъзваше за около 200км. и сега след 400км. е перфектен.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115 к.с. + remap + straight pipe ~ 150к.с.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •