Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Как да си сменим задните амортисьори на 33ката (фор дъмийс)

  1. #16
    Старши алфист Vesko84's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    София, Пазарджик
    Age
    40
    Posts
    535

    Default Re: ако може да обясните за кантара на 33

    Quote Originally Posted by staiger
    Колега и на мен ми прави впе4атление 4е на 33-ката ми задните спира4ки май не работят добре а тая пружина на кантара е счупена ,как се маха този кантар и как да го шунтирам ,даите ако има стара тема (4е неможах да я намеря ) или обяснете какво се прави.
    Благодаря.

    Както racer666 е писал, кантара се сваля и на негово място се слагат муфи правени на стругар. Не е лесно за обяснение аз те съветвам да се обърнеш към Боби или Лисан
    2003 166 3.0 V6 Distinctive, 2016 Skoda Fabia 1.2TSI DSG
    ex 33 1.5 Boxer, 155 1.8 T.S., 156 2.0 T.S., 166 2.5 V6, 159 2.4 JTDm Q-Tronic

  2. #17
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    амортисьора се монтира по лесно като го закачите първо от горната му страна (за купето),а за кантара ми незнам ма при мен нещо не спира кой знае колко по-добре след махането му(преди 3 дни) като аз смених цялата спирачна тръбичка от помпата до задния маркуч преди моста,но збелязах,че някой "майстор" е решил да размени местата на тръбичките при помпата,всички за завъртяни с едно място по посока на часовниковата стрелка,ще ги наместя като хората и ще пиша дали има промяна,а има и идея за вентилирани дискове отпред(донора е 33,направо цялата главина)защото моите май са и леко криви и след 3-4 по качествени спирания,как да го кажа,спира да спира

  3. #18

    Default по въпроса за кантара

    на моя кантар пружината ми се беше забила в резервоара и беше направила ебати и дупката
    този механизъм според мене на стара кола си е направо за махане
    колкото повече толкова повече

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •