Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Гуми - предни тесни ,задни широки

  1. #16
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by renyx View Post
    Аз пък знам , че е хубаво предните да са на една марка , а задните на друга и един размер. Следващия път мисля да пробвам.
    Също така е хубаво както предните са от една марка, а задните от друга, то левите да са от един модел, а десните от друг модел.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  2. #17
    Запален алфист alfon156's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Dobrich
    Posts
    150

    Default

    Очаквах някой колеги да са по сериозни и да не иронизират темата с подигравки . Не всеки има достатъчно пари да си купи 4 нови гуми и затова потърсих мнение за ширината и височината за вариянт постепенно да сменя размера като купя две нови 185/65/15. Комбинация та 185/65/15 отпред и 205/60/15 отзад не ви хареса .Това което ме претесняваше АBS да не се бърка.Май ще изкарам със старите зимата.

  3. #18

    Default

    Ми няколко човека ти казахме, че може, ама ти май не можеш да четеш... АБС няма да се обърка при кола с предно предаване. Нито другите системи за стабилизация. Може да обърка единствено 4х4 (теоретично). Замисли се колко хора карат с различни шарки отпред и отзад. А колко хора карат и с летни гуми на задната ос през зимата.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •