Results 1 to 14 of 14

Thread: Тампон на двигател, какъв?

  1. #1

    Default Тампон на двигател, какъв?

    Здравейте.
    Скъса ми се тампонът на двигателя. Онзи елипсовидния с двете дупки. Води се долен десен.
    Не успях в Пловдив да намеря свестен тампон. Все китайски боклуци ми предлагат.
    Кажете моля, към коя марка да се насоча и като сложа тампона, да не тресе двигателя.

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    село Плевен
    Posts
    81

    Default

    Quote Originally Posted by Vanco View Post
    Здравейте.
    Скъса ми се тампонът на двигателя. Онзи елипсовидния с двете дупки. Води се долен десен.
    Не успях в Пловдив да намеря свестен тампон. Все китайски боклуци ми предлагат.
    Кажете моля, към коя марка да се насоча и като сложа тампона, да не тресе двигателя.
    Аз като сменях слагах на Пирели и за сега е добре.

  3. #3
    Запален алфист iwo156's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    plovdiv
    Posts
    143

    Default

    Иди в завод Устрем при Николай да ти го направи.

  4. #4
    Старши алфист pesho_kj's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    646

    Default

    Гуматрейд!
    Alfa 159 2,4 JTDm Q4
    ex Alfa 156 2,4 JTD 20V
    ex Alfa 156 1,9 JTD
    ex Alfa 75 1,8

  5. #5
    Запален алфист iwo156's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    plovdiv
    Posts
    143

    Default

    Точно там.

  6. #6
    nickgaidarov
    Guest

    Default

    ...
    Last edited by nickgaidarov; 14-07-2015 at 17:47.

  7. #7

    Default

    Благодаря за ценната информация. Ще ми е от бъдеща полза. Сега поръчах тампон на Пирели от интернет.
    Вече ще знам, къде да си правя тампоните. Ура

  8. #8

    Default

    Колеги бясен съм.
    Поръчах тампон от AXM auto и днес ми се обаждат, за да ме уведомят, че нямат Пирели, както поръчах, а на някаква измислена фирма. Е, мама му стара, защо тогава не си премахнат от сайта продуктът на Перели, а въртят сучат, само и само да те набутат с китайски ментак. Иде ми да грабна калашника.
    Казвайте от къде да поръчвам, че ще ми падне двигателя. Цяла държава, а един свестен тампон няма.

    ---------- Post added at 14:06 ---------- Previous post was at 14:04 ----------

    Нямам възможност за ремонт на тампона. Няма къде да виси колата цял ден. Хората в сервизите, имат и други клиенти.

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by Vanco View Post
    Колеги бясен съм.
    Поръчах тампон от AXM auto и днес ми се обаждат, за да ме уведомят, че нямат Пирели, както поръчах, а на някаква измислена фирма. Е, мама му стара, защо тогава не си премахнат от сайта продуктът на Перели, а въртят сучат, само и само да те набутат с китайски ментак. Иде ми да грабна калашника.
    Казвайте от къде да поръчвам, че ще ми падне двигателя. Цяла държава, а един свестен тампон няма.

    ---------- Post added at 14:06 ---------- Previous post was at 14:04 ----------

    Нямам възможност за ремонт на тампона. Няма къде да виси колата цял ден. Хората в сервизите, имат и други клиенти.
    Втора употреба. Поне ще е оригинален. Има риск, но...,
    имаш компютър, търси морги и звъни за цени
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  10. #10
    Запален алфист iwo156's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    plovdiv
    Posts
    143

    Default

    Отивай да ти направят един. Гарантирам, че няма повече да го смениш. Слагали сме на много коли и до сега не е имало проблем, дори може да го имат готов.

  11. #11

    Default

    А за каква кола иде реч ?
    bella italiana 156 SW 2.4 JTD 150 елитни жребчета

  12. #12

    Default

    Прежалих се и ще слагам някакъв псевдоиталиански. Стария ще бъде в готовност за рециклиране, в случай че новия не се държи добре.

  13. #13
    Diesel addicted emzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    1,350

    Default

    Birth ?

  14. #14

    Default

    Да. Сложих го. Мисля, че е добре. Колата не е била толкова тиха вътре, от как я купих 2010г. Май бая съм карал, със скъсан тампон

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •