Results 1 to 5 of 5

Thread: Фасунга на габарит на 147ца

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Пазарджик
    Posts
    73

    Default Фасунга на габарит на 147ца

    Колеги на единия фар фасунгата ми е счупена , а за да си сменя габарита ми трябва нова. Ходих в 2-3 морги , но не искат да ми я продадат , трябвало да купя цял фар. Моля ви ако някой от вас има счупен фар , който вече е сменил , но му е останала тази част ,здрава, да ми я продаде. Извинявам се за неправилния раздел , в който публикувам темата , но тук ще се прочете максимално бързо , а след това ще я изтрия. Поздрави !

  2. #2
    Запален алфист tuning7350's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Пловдив-майнатаун
    Posts
    160

    Default

    Хмммм..,че Фасунги продават по1-2лв са!Режеш старата и слагаш новата
    EXX- Alfa Romeo 147 1.6ТС 120к.с-2001г. - Gray /147-105к.с-2009г. - Black/ 147-105к.с-2008г.-Brown
    147-105к.с-2008г. - Brown/147-105к.с-2009г. - Red
    NEW-Cruze 1.8 16v 144к.с-2014г./BMW 120d 177к.с

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Пазарджик
    Posts
    73

    Default

    Quote Originally Posted by tuning7350 View Post
    Хмммм..,че Фасунги продават по1-2лв са!Режеш старата и слагаш новата
    То не е точно фасунга ами нещо като адаптор - черна пластмаса с едни като крачета, които при мен са счупени и габарита ми изпада в задната част на фара. Никъде не намерих да продават , а доста търсих.

  4. #4

    Default

    Аз наскоро сменявах крушката и до колкото видях няма крачета които да я задържат, просто трябва да я бутнеш навътре. Ако имаш предвид счупена дръжка за издърпване - няма смисъл да я сменяваш, самата фасунга не се захваща така че като пак ти се наложи да сменяваш крушки може просто да я издърпаш дърпайки леко кабелите.

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Пазарджик
    Posts
    73

    Default

    Има две като пъпки , от двете страни на черната пластмаса . Не търся съвет , а фасунга . Ясно ми как по друг начин да го направя , но не ми харесва. Искам да си е оригинално и удобно , а не побългарено.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •