Здравейте Колеги! Нека първо се представя , Йоан се казвам , от голямото село София . От 2 седмици съм горд собственик на красивата АР 147-ца 1.9 JTD 116 к.с. (чипната - 146 к.с) , в перфектно техническо състояние (главната причина да я купя) , та да си дойдем на въпроса имам няколко дребни , но дълбаещи ме въпроса , който се надявам да ми поясните . Първият и можеби единствен като дефект , е че се чува заден ляв лагер, респективно за смяна е , и ще се радвам да ме насочите към разбиращ си от работата човек , както и поне друба идея като пари колко ще ми излезе (доколкото съм запознат е с главина) . Другите неща са по дребни , от време на време при палене , ми излиза удивителна , за "Rear Fog light нещо си ..." , в случая , че не работи , но всички светлинио за налице и работят .. хм... , другите неща са козметични и ще се радвам ако ме насочите къде да си ги търся - Отлепило се е на Айрбега до водача капачето , кръглата врътка на едната от задните врати липсва , и СД-то (фабричното) ми дава СД-еррор на някой дискове , при което съответно ходих на "майстори" който само усилиха лъча (четеца) , но уви йок, та по добре ли да си взема друго сд от друга алфа понеже не възнамерявам да развалям визията и. Малко съм невеж , за което се извинявам , първа кола ми е , знам за по слабото окачване на алфите (уж) и я пазя от до , та всякакви съвети приемам и съм благодарен всекиму ! FOR THE ALFA !

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:34 ----------