Results 1 to 4 of 4

Thread: Задни прозорци на 145

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    гр.София
    Age
    54
    Posts
    182

    Default Задни прозорци на 145

    Колеги ,помагайте ,след градушката в София освен всички други ядове се налага да пристегна затварянето на задните прозорци .Благодарение на канонадата вече не се затварят хубаво и най-вероятно при следващия силен дъжд или при миене на колата ще протечат .Гледам ,има някаква резбичка ,гайка ама как точно се прави не искам да експериментирам ,а да почерпя опит от вече минали по този път .БЛАГОДАРЯ предварително !
    145 1.6 TS 1998 г.

  2. #2

    Default

    Там където се захваща затварящия механизъм на прозореца за кората с три малки болченца, кръстати, ако се подложи нещо, стъклото се притиска повече. Нямат гайки, навити са на направо на гредата.
    Аз съм си свалил пластмасите и се губят около 3мм и съм с подложени картончета. Това е временно.
    Можеш да изрежеш от по твърда гума. Кръстата отвертка и си готов.

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    гр.София
    Age
    54
    Posts
    182

    Default

    Има резба и гайка на стъклото ,а не на кръстатите винтчета ,които се захващат за гредата .И тази гайка има канали ,явно за регулиране ,ама не знам как се прави и за да не счупя нещо ,питам ако някой знае ,да помогне .
    145 1.6 TS 1998 г.

  4. #4

    Default

    http://clubalfaromeo.com/forum/attac...7&d=1388313591

    Ето снимка от обява на колега, за да видиш за коя час ти говоря. Детайла, който се захваща за шасито. Обясних ти как аз си реших проблема.
    Да призная не съм огледа въобще дали не може да се регулира механизма. Така, че не мога да помогна Успех.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •