Results 1 to 2 of 2

Thread: Аларма matasystem m751A

  1. #1
    Бивш кандидат алфист Dzhelil's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Русе
    Age
    37
    Posts
    44

    Default Аларма matasystem m751A

    Здравейте колеги,
    От няколко дена се опитвам да пусна въпросната аларма (Meta System M751A), но не мога да успея. Снощи постигнах частичен успех, след като успях при заключване да активирам датчика за алрмата и докато бях вътре засичаше движенията ми и се включваха мигачите. Нямаше звук, затова реших да поекспериментирам още малко и я изключих и след това без успех. Не мога да я докарам пак до същото положение. Не се сещам в каква последователност я активирах. Търсих из форума, но нищо което да ми е от полза. Имам безконтактно ключе, с което се активира. Пъха се от лявата страна под волана. Някой ако знае точно как се процедира бих се радвал да го изслушам Благодаря предварително.
    P.S. Прилагам снимка на тялото на алармата до левия преден калник.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 2014-06-18 22.40.54.jpg  
    Alfa Romeo 147, 1.9 JTDm (120 ps) '07

  2. #2
    Бивш кандидат алфист Dzhelil's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Русе
    Age
    37
    Posts
    44

    Default

    Пробвах предписанията от този пост - http://clubalfaromeo.com/forum/showt...tem#post351291, но при продължително задържане се чува изпискане и светодиода почва да свети на бързи интервали и няма значение дали е отключена или не- свети, докато вчера успях да я активирам по друг начин. Това писукане след задържане разбрах, че е за програмиране на допълнителен ключ - поне така си мисля. Не съм сигурен и затова реших да попитам тук.
    Alfa Romeo 147, 1.9 JTDm (120 ps) '07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •