Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: AlfaRomeo CrossWagon + 2.4 JTDm 20V 175 к.с.

  1. #16
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by M.Gruev View Post
    Колеги темата не е 1.9JTDm VS 2.4JTDm, все пак аз вече съм решил кой мотор ми харесва повече. Въпроса беше дали е възможна конверсията или по-специално как стоят нещата със скоростните кутии по отношение на 4х4-то? Щом с тази от 1.9JTDm не става, възможно ли е да се използва такава от 2.4JTDm от 159 Q4?

    Ти качвал ли си е на Кросвагон да го караш че вече взе и мотора да му сменяш?

    ---------- Post added at 21:09 ---------- Previous post was at 21:08 ----------

    Quote Originally Posted by alfa_romeo_forever View Post
    Това не го прави по лош от 1.9 има си много предимства ,както и недостатъци
    Ма разбира се че има предимства, и те са за сервиза, който прави колата
    И аз много ги обичам 2,4 20V

    ---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

    Quote Originally Posted by BO View Post
    И да не е с 50кс отгоре, пак кс/кг метриката върху автомобила е по-добра от на 1.9.
    Демек 2.4 по твоя критерий е по-добър от 1.9.

    А ти вземи заеби тефтерите и какво пише в тях и кацни малко на земята

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  2. #17
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default

    Да карал съм няколко КросВагон-а, харесава ми много като кола и в момента се чудя дали да купя, но ми се ще да върви малко повече. Вече съм сменил моторите на 2 коли с по-мощни и това би могъл да бъде 3-ти подобен проект за мен и затова пуснах темата да попитам дали е възможно, преди да се ангажирам по-сериозно. Все пак подобно начинание не е евтино и отнема доста време, въпреки че няма лично да извърша самата смяна.

    p.s. Спама в темата не ми пречи изобщо, но заяждания и лични нападки не ми се четат, затова моля админите да заключат темата.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

  3. #18
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by M.Gruev View Post
    Да карал съм няколко КросВагон-а, харесава ми много като кола и в момента се чудя дали да купя, но ми се ще да върви малко повече. Вече съм сменил моторите на 2 коли с по-мощни и това би могъл да бъде 3-ти подобен проект за мен и затова пуснах темата да попитам дали е възможно, преди да се ангажирам по-сериозно. Все пак подобно начинание не е евтино и отнема доста време, въпреки че няма лично да извърша самата смяна.

    p.s. Спама в темата не ми пречи изобщо, но заяждания и лични нападки не ми се четат, затова моля админите да заключат темата.

    Аз не се заяждам с теб, просто няколко човека ти казаха че това, което мислиш да направиш няма как да стане. Според мен си мисли за вариант 159 4х4, но гледай да е фейслифта, т.е. след 2008-ма че е по лека.

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •