Results 1 to 6 of 6

Thread: Проблем с двузонов климатроник - АР 147

  1. #1

    Default Проблем с двузонов климатроник - АР 147

    Здравейте, колеги. От няколко дена насам се питам, защо моя климатроник охлажда по бавно от този на майка ми?Колата й е (Ситроен Ц3). Днеска по случайност сложих ръката да проверя какъв въздух излиза и за колко време ще охлади през духалките. Оказа се че духалките от към страната на шофьора излиза хладък въздух, докато от тази на пасажера излиза сравнително по студена струя. На някой да му се е случвало, и ако му се е ... от къде е бил проблема? Веднага казвам, че градусите са еднакви от двете страни не е от това.

  2. #2

    Default

    Здравей, имам същия проблем, от към мен излиза хладък въздух, от другата страна много по-студен. Търсих за подобни проблеми в alfaowner, в повечето случаи проблема се е оправил с дозареждане с фреон. Надявам се да мина само с това.

  3. #3

    Default

    Абе и аз търсих и тук и там... ама не намерих кой знае какво. Дано да е от това найстина.... ако ще правиш процедурата скоро... пиши дали се е оправило. Че аз най-рано другия месец към края ще мога да погледна този проблем.

  4. #4
    t.s. Destroyer mik mik's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Burgas / Sofia
    Posts
    480

    Default

    Аз го имах този проблем вследствие на недостатъчно количество фреон в системата- допълних и се оправи.
    Alfa Romeo 147 "Selespeed"

  5. #5

    Default

    Хубаво нещо е форума Ясно.. ще се насочвам към дозареждане и проверка, разбира се Ще пиша след сервиза какво е станало. Мерси, колеги.

  6. #6

    Default

    Колега, малко ъпдейт по темата.
    Днес презаредих моя, имаше само 120г фреон в системата въобще не знам как изкарваше хладно отдясно.
    Проблема "частично" е решен, в смисъл: на LOW отдясно излизат 6,5ºC, от към мен 8,7º. Дори така, както можеш да си представиш, тая температура да те бие директно по къс ръкав спокойно може да те докара до пневмония, така че няма да си усложнявам живота допълнително

    Успех

    П.С. Евала на момчето от сервиза в Дружба, зад Петрол. Останах много доволен.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •