Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Показание на температура

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    480

    Default

    хахах още не съм изтрезнял от снощи явно ... то за тва ми стана чудно къф е тоя часовник на температурата ... само дето не ми е ясно как определи, че са между 55 и 85 ? Ако е така е нормално да ти шава стрелката особенно ако си Евро3 при мен също е така стрелката постоянно шари от 90 до 70 и обратно. Това е напълно нормално. Поне при мен. Причината е, че датчика е прекалено чувствителен и реагира на отворянето на термостата и резкия пад на температурата на охладителната течност. Ама ако при тебе са е появило изневиделица може да си погледнеш датчика дето се намира на термостата.
    Ама пък от друга страна кат се има в предвид, че още съм пиян може и да не ми вярваш мноо мноо
    Alfa Romeo Stelvio 2.0T
    Toyota RAV4.4 2.2 D-CAT

  2. #17
    Запален алфист tipo1960's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    PB
    Posts
    431

    Default

    Утре като тръгна ще гледам и това кога работи на малкия кръг и после кото загрее и утре вечер ще ви кажга какво е.А за температурата около 55-85 точно не мога да кажа
    TIPO 2.0 91g.
    PUNTO 1.2 04 g.
    156 1.8 TS 00g

  3. #18
    Запален алфист tipo1960's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    PB
    Posts
    431

    Default DeX

    Причината е, че датчика е прекалено чувствителен и реагира на отворянето на термостата и резкия пад на температурата на охладителната течност.Dex точно това ми казаха и в сервиза,закачиха измервателните уреди`един лаптоп`и се возихме 1 час,в града температурата пак така си се променяше само че на лаптопа диапазона беше по малък.Цитат-За Италиянска чикия е нормолно уредите да показват грешно-идваше ми да го но уреда показваше че е прав.Извън града никакъв проблем,температурата си я държи нормално.
    TIPO 2.0 91g.
    PUNTO 1.2 04 g.
    156 1.8 TS 00g

  4. #19
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    480

    Default Re: DeX

    Quote Originally Posted by tipo1960
    Причината е, че датчика е прекалено чувствителен и реагира на отворянето на термостата и резкия пад на температурата на охладителната течност.Dex точно това ми казаха и в сервиза,закачиха измервателните уреди`един лаптоп`и се возихме 1 час,в града температурата пак така си се променяше само че на лаптопа диапазона беше по малък.Цитат-За Италиянска чикия е нормолно уредите да показват грешно-идваше ми да го но уреда показваше че е прав.Извън града никакъв проблем,температурата си я държи нормално.
    Дефинирай нормално?
    Alfa Romeo Stelvio 2.0T
    Toyota RAV4.4 2.2 D-CAT

  5. #20
    Запален алфист tipo1960's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    PB
    Posts
    431

    Default DeX

    Дефинирам-Явно на уредите на Талянските коли не може да се вярва.156 ми е шестата Талянска кола и същия проблем като на предните пет.На Фиата съм си изкарал допълнителни уреди и тях си следя явно трябва и на 156-та да ги наредя по таблото.Или нормално е да не е всичко нормално по Талянките.Специално моя проблем е че не бих карал друга кола освен Талянка.Прсто съм им фен
    TIPO 2.0 91g.
    PUNTO 1.2 04 g.
    156 1.8 TS 00g

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •