Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Преобразувател за ръжда

  1. #16
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    с преобразувателя не ме послуша,но и сега ти казвам, остави ги тия смоли и глупости. само си харчиш парите.
    върви да ти направят една кръпка от тенекия и да я заварят. после метни една боя отгоре и си готов.
    ако не мислиш да я караш още дълго, изобщо не се занимавай. тия смоли и пластелина са за съвсем различни неща.
    точка

  2. #17
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    с преобразувателя не ме послуша,но и сега ти казвам, остави ги тия смоли и глупости. само си харчиш парите.
    върви да ти направят една кръпка от тенекия и да я заварят. после метни една боя отгоре и си готов.
    ако не мислиш да я караш още дълго, изобщо не се занимавай. тия смоли и пластелина са за съвсем различни неща.
    Добре де, всеки си има мнение, за преобразувателя може да си бил прав, аз взех също хубав обаче. Колкото до смолите, може и да си прав....ама може и да я закърпя за 20-30 лв без рязаници и заваряници и риск от тръгване на повече ръжда след това. А тенекеджията ще ме обуе с повече пари, поправи ме ако греша.

  3. #18
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    напротив, ако го направиш със смола, гаранция ще продължи ръждата. тенекеджията колко ще ти вземе, трябва да разпиташ. но щом не е на видимо място - реже до здраво и кърпи, пък после ти удряш една четка боя.
    другия вариант е да вземеш малко тенекия, да изрежеш до здраво и да я щракнеш с нитачката и отгоре една боя. по-евтино от това няма.
    аз не разбрах къде е гнилото и колко голямо е.
    точка

  4. #19
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    напротив, ако го направиш със смола, гаранция ще продължи ръждата. тенекеджията колко ще ти вземе, трябва да разпиташ. но щом не е на видимо място - реже до здраво и кърпи, пък после ти удряш една четка боя.
    другия вариант е да вземеш малко тенекия, да изрежеш до здраво и да я щракнеш с нитачката и отгоре една боя. по-евтино от това няма.
    аз не разбрах къде е гнилото и колко голямо е.
    Няма с какво да го снимам, но общо взето има гнило на няколко места по линията, по която се свързва подкалника с пода на багажника и има една дупка точно до болта, за който се захваща задния колан.

  5. #20
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    ами цялостно кърпене на опелски вежди със всичко е мисля ~200-300лв. на теб колко да ти вземат - 50 -100 максимум.
    а смолата и другите боклуци са ти едни 50лв.
    разпитай.
    точка

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •